• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çalışmam lazım beyler.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Herkese merhaba, evet direk konuya giriyorum ben üniversiteye yeni geçtim bu sene hazırlıktayım ama erken bitiricem ocakta bitiriyorum yaz hariç yaklaşık 6-7 ay yapacak hiç bir işim yok ben de çalışmaya karar verdim. 19 Yaşındayım fiziksel olarak çok ağır (inşaat vb.) işi olmadıkça benim için sıkıntı olmaz. Yanlız şimdi çalışmış olanlardan veya bi fikri olanlardan yardım istiyorum şu an elimde mesleğim yok nasıl bir işte çalışabilirim? Derslerim çok iyidir matematik fizik dersi rahatlıkla verebilirim ama onda da ayda asgari ücret seviyesinde garanti kazanç sağlayabileceğimi sanmıyorum. Sonuç olarak düşündüğüm işler oto yıkama vb. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada iş vereceklerini pek sanmıyorum ama masa başı işi de yapabilirim tam zamanlı photoshop, video edit veya muhasebe falan da varsa onları da bekliyorum teşekkürler.

Laf yemeye alışık değilsen çalışma derim.Hiç çalışmadıysan öyle ağır bir işte çalışmanı önermem.

Komilik vs zor olmayan işler.Kafelerde vs çalışabilirsin.

Laf yemeye alışık değilsen çalışma derim.Hiç çalışmadıysan öyle ağır bir işte çalışmanı önermem.

Komilik vs zor olmayan işler.Kafelerde vs çalışabilirsin.
Aslında o laf yemeye alışmak için çalışmak istiyorum komilik dediğinin en zor iş olduğunu duydum o kalsın :D

----------

youtube oturdğun yerden kazan.
Youtube dediğin piyasada her ay asgari ücret kazanmak pek kolay değil sanıyorum? Şu anki kanalda 5000 civarı izlenme var 4-5tl geliyo ayda onunla geçinmek çok zor

Aslında o laf yemeye alışmak için çalışmak istiyorum komilik dediğinin en zor iş olduğunu duydum o kalsın :D

Vallahi biyerden başlamak lazım laf yemeyi öğrenmek lazım ne kadar okursan oku o adam sana gelip yapacağın işe başlatma diyip küfür edecek :D

örn; amcamın şantiyesinde çalışıyorum koca koca adamlar ekmek parası için ne laflar yiyor.Ben orada öğrendim neyin ne olduğunu

Garsonluk düşünebilirsin ama kolay iş yok bu devirde hele ki esnaf yanında çalışacaksan laf yemeye alışırsın.

kanka ya sende benim gibi itü irregular :D :D ben backhaus istinye parkda part time tezgahtarım şu an 1aydır çalışıyorum akşamları ve haftasonları yaklaşık 800-1k maaş var :D yemekleri beleş yiyom ve +ları çok :D avm'deki işyerlerine git başvur sonra tekrar git görüşmek için

İrregular olunca sonraki 6 ay yatabiliyoz mu yoksa ders almak zorundamıyız?

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla garsonluk önermem kesinlikle yani aslında şans meselesi ama patron ivme bi adamsa eğer çok zor oluyor. Yazın çalıştım zaten 5 dakika anca boşluk yakalıyorum sigara için izin istiyorum vermiyor bi tane çay anca veriyor günlük ikram olarak abi tost yedim onun parasını kesti benden ayrıldım bende söve söve :D

Anladığım kadarıyla ara muafiyeti geçmek gibi bir niyetin var ben de hazırlıktayım ben de geçmeyi düşünüyorum ama ben üstten ders vermeyi düşünüyorum sen de düşünebilirsin üstten ders vermeyi bence.

Geri