• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call Of Duty Black OPS II DirectX hatası

PartyCrash

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Ara 2009
Puanı
86
directx encountered an unrecoverable error böyle bi hata veriyo oyunu direk açınca bunun çözümünü bile nvarmı bilgisayar özelliklerim;

DirectX 11.

AMD ATHLON II X2 260 Processor Dual Core 3.20ghz

RAM : 2GB

EKRAN KARTI : 1GB NVIDIA GFORCE GT 9800

İşletim Sistemi : 64bit.

Call Of Duty MW 3 falan çok rahat oynayabiliyordum ama bunda hata veriyor.

işlemcini beğeniyormusun aynısı bendede var ve codmw3 ü hangi ayarlarda oynadın ?

hatanın resmini koyabilirmisin

pm40f.png

----------

işlemcini beğeniyormusun aynısı bendede var ve codmw3 ü hangi ayarlarda oynadın ?

İşlemcim sıkıntı yaratmadı ram bazı online oyunlarda sıkıntı yaratabliyor :) hiçbir effect kısmadan harika bi şekilde oynamştm codmw3 ü

----------

NVIDIA sitesinden güncelleme denetledim ve 217MB boyutunda bir güncelleştirme buldu onu yükleyip tekrar denicem.

Bende görmüştüm bu videoyu fakat ,bende .aac kısmı yok , varda büyük harflerle yazılmış videoda gösterilen yerler bende mevcut değil yani.

Dediğiniz gibi ekran kartınızı güncelleyin direcxt'i yükleyin yüklü değilse yoksa black ops'u ben oynadım direcxt sürümüm 9.0 :)

Geri