• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty COD Advanced Warfare Save Game / Kayıt Dosyası İndir

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
call-of-duty-advanced-warfare-logo.jpg

Call of Duty Advanced Warfare save game dosyasına ihtiyaç duyan oyuncu arkadaşlar olabilir düşüncesiyle kendi CoDAW savegame dosyamı paylaşıyorum, indirebilirsiniz arkadaşlar. Paylaştığım CoD Advanced Warfare save game dosyalarının %100 tamamlandığını aşağıdaki ekran görüntülerinden ve yüklediğim videodan inceleyebilirsiniz.

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Kurulumu:

- Save dosya kurulumu için aşağıda örnekleri bulunan dosya yolunda ya da sizin oyununuz nerede kurulu ise o klasörü açınız.

- Eğer oyun klasörünüzü bulamıyorsanız oyunun kısa yoluna sağ tık yapıp özellikleri açıp ''Dosya Konumunu Aç'' butonuna bastığınızda oyunun kurulu olduğu ana klasöre ulaşabilirsiniz, bu işlemi yapmak için görselden de yararlanabilirsiniz.

- Oyunun ana klasörünü açtığınızda ../players2 klasörünü göreceksiniz. Bu klasörde save dosyaları ile oyun ayarlarınız saklanır. Öncelikle players2 klasörünüzün yedeğini alınız.

- Bağlantıdan indirebileceğiniz Call of Duty Advanced Warfare save game dosyalarını masaüstünde oluşturacağınız bir klasörün içerisine zip'ten çıkarınız ve kopyalayıp oyununuzdaki players2 klasörünün içerisine atınız ve değişmelerini onaylayınız.

- Attığınız dosyalar içerisinde CoDAW config.cfg dosyası da bulunduğundan ve bu dosya başka bir bilgisayarın yani benim oyun ayarlarımı taşıdığından oyunu açtığınızda tuş, mouse, video vb. ayarlarınızı yeniden yapınız ve geçmekte zorlandığınız Call of Duty Advanced Warfare bölümü vs. varsa Mission Sellect menüsünden seçerek oynamaya devam ediniz, iyi oyunlar.

Kod:
C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Call of Duty Advanced Warfare\players2

Kod:
D:\Activision\Call of Duty Advanced Warfare\players2

Kod:
..\players2\save\internal\snd_restart.svg
..\players2\save\internal\config.cfg
..\players2\keys.cfg
..\players2\savegame.svg
..\players2\settings_c.zip.s1
..\players2\settings_s.zip.s1

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası İndir: http://turbobit.net/h8x3wwcaq93e/CoDAW-Save-Game-Files.zip.html

Call of Duty Advanced Warfare Save Game Dosyası Alternatif: http://www.mediafire.com/CoDAW-Save-Game-Files.zip

bana acil yardım 5 bölüm ucak sahnesini gecemiyorum

Geri