• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty;Ghost Online - Tanıtım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Marlock
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Marlock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2013
Puanı
78
maxigamebanner1.png

Merhaba arkadaşlar yakında beklenen oyun cod(call of duty) online geliyor exodus'un yardımlarıyla rehber hazırladım.
maxayrac2.png

Multiplayer Call of Duty:Ghost tecrübesinin büyük bir parçası, milyonlarca oyuncu ile oyunlara bağlanmanız an meselesi. İster Campaign'i(senaryo modu) bitirdikten sonra ister bitirmeden başlayın, sizlerin işini kolaylaştıracak bazı ipuçlarımız var:
maxayrac2.png

uktpw.jpg

Squad Pointslerinizi Akıllıca Harcayın

Multiplayer'da, bazı itemleri, yetenekleri hatta yeni Squad üyeleri açmak için Squad Points kazanırsınız. Oyun stilinize en uygun loadout seti bulana kadar önce başlangıç setlerinden birini seçip küçük modifiyeler yapın. Eğer bu sizin ilk oyununuzsa ya da nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Multiplayer menüsünden Private Match kurun. Burada hiçbirşey kaybetme korkusu olmadan tüm puanları deneyip keşfedebilirsiniz. Çeşitli modlardan birini seçip yapay zekaya karşı oynayın, hatta arkadaşlarınızı da oynamaya davet edebilirsiniz.
maxayrac3.jpg

uktr0.png

Haritaları Keşfedin

CoD Ghost'taki haritaların birden çok stratajik noktaları bulunmaktadır. Haritalarda oynadıkça bu noktaları kavrayacak, önceki oyunlarda yaptığınız pozisyon hatalarından tecrübeleneceksiniz. Ayrıca düşmanların nereden gelebileceklerini de tahmin etmeye başlayacaksınız. Sonraki oynayaşınızda yeni yollardan giderek keşfetmeye çalışın, gördüklerinize şaşırabilirsiniz.
maxayrac3.jpg

Farklı Modlar Deneyin

Seçtiğiniz modun oyun performansınıza etkisi çok büyüktür. Eğer hızlı ve koşuşturmalı oyunlar seviyorsanız, Cranked ve Kill Confirmed modları tam size göre. Fakat yavaş ve daha taktiksel bir oyun seviyorsanız Team Tactical Playlist modunu deneyin. Eğer olayları daha da değiştirmeyi seviyorsanız Infected ve Hunted modları hoşunuza gidebilir.
maxayrac3.jpg

Eğlenin!

En önemlisi, eğlenin! Herşeyi tek seferde öğrenme konusunda endişe etmeyin. Oyundan zevk almaya bakın, zamanla oyununuzu kendiliğinden gelişecektir.
maxayrac3.jpg

Orijinal konu için buraya tıklayın.
maxayrac3.jpg

maxayrac3.jpg

Çeviri için Exodus'a teşekkürler.
maxayrac3.jpg

Haritaları Keşfedin

CoD Ghost'taki haritaların birden çok stratajik noktaları bulunmaktadır. Haritalarda oynadıkça bu noktaları kavrayacak, önceki oyunlarda yaptığınız pozisyon hatalarından tecrübeleneceksiniz. Ayrıca düşmanların nereden gelebileceklerini de tahmin etmeye başlayacaksınız. Sonraki oynayaşınızda yeni yollardan giderek keşfetmeye çalışın, gördüklerinize şaşırabilirsiniz.

Bırak ya bırak. MW3'ün haritalarını aynen kopyala yapıştır ekleyip yolları değiştirerek sundular.
Yapacakların çok belli. Harita keyfiymiş. :pispis :pispis

İnsanların haritalar copy paste deyip şikayet etmelerine bir anlam veremiyorum, oyun işte ya oynayın gitsin sanki dünyayı yeniden keşfedeceksiniz :)

İnsanların haritalar copy paste deyip şikayet etmelerine bir anlam veremiyorum, oyun işte ya oynayın gitsin sanki dünyayı yeniden keşfedeceksiniz :)

Abi kusura bakma ama oyun bizim hayatımız oldu. :pispis Ayrıca biz şikayet ediyoruz çünkü Activision şirketi Ghost rekorlar kıracak, Eski oyunlardan çok daha iyi olacak dediler. Bin bir türlü yalanla bizi kandırdılar. Oyun görüntüleri ve Videolarla heyecanı tavan yaptırdılar. :drym: Ama gel gör ki sonuç; Black Ops 2'den bile daha kötü satışlar çıkaran, şişirme donanımlarla piyasaya sürülen, aynı oyun motoruyla yapılmış bir oyun oldu. (6 gb ram isteyen ama en yüksek fps değerlerinde 2gb rami geçmeyen bir oyun oldu.) Tepkimiz haklı yani. :ent

Valla oyun konusunda çok fazla seçici değilimdir, az önce ilk bölümünü oynadım gayet güzel hoşuma gitti :))

Yemek bulursan ye dayak bulursan kaç demişlerya, oyun bulmuşsunuz oynayın işte adamı hasta etmeyin :D

Geri