• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of duty Ghosts ??

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar 5 saatlik uğraş sonucunda indirdim fakat 6 GB RAM istiyormuş görmemiştim :/ 4 GB RAM var bilgisayarımda şimdi gidip ram'mi alıcam ya :/ bildiğiniz ddr3 1333 mhz 4 gb ram satan site varmı uygun fiyata max 85 :/

Ram değilde ekran kartından dolayı olabilir.Bir kaç tane daha update getirdiler onlarada bir bak belki kasma sorunu ile ilgili bir update getirmişlerdir :'(

4 veya 6 çok birşey değiştirmez.Büyük ihtimal yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi ekran kartı yetmiyordur.

O 6 gb ram COD: Ghost'u yapan şirketin oyunu yeni nesil oyunmuş gibi gösterip para kazanması yüzünden 6 gb. Ama en ağır sahnelerde bile Ram'den 2.5gb yemiyor oyun. Fix programıyla düzeltebilirsin bu ram olayını. Fix kullandığın halde kasıyorsa ayarları düşür. Oyun tam anlamıyla optimize olmamıştır. :ent

4 veya 6 çok birşey değiştirmez.Büyük ihtimal yukarıdaki arkadaşlarında dediği gibi ekran kartı yetmiyordur.

Minimum sistem gereksinimleri;

CPU: Intel® Core™ 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom™ X3 8750 2.4 GHZ or better
RAM: 6 GB RAM
HDD : 40 GB HD space
Video: NVIDIA® GeForce™ GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 or better
Sound: DirectX® compatible sound card
DirectX®: DirectX® 11
Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.

Geri