• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty MW3 "You are permanently banned from this server"hatası yardım lütfen!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sabrii1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sabrii1

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ağu 2009
Puanı
0
Call of Duty MW3 "You are permanently banned from this server"hatası yardım lütfen!

hata budur lütfen yardım edin diğer bilgisayarda oluyor fakat bunda hata alıyorum.

Ban yemişsin , geçmiş olsun.Bir daha ''hack (Experience point)'' kullanmamalısın.Kasılacaksanda ''high exp server - yüksek tecrübe puanı isteyen bölümler''de kasmalısın. :)

Birde sormak istediğim birşey var hiç bir servera mı giremiyorsun yoksa hepsine mi? Eğer hepsine giremiyorsan modem reset , pc format atman lazım. Hile kullanmışsın büyük ihtimalle exp hack olabilir.

teknogods ile giriyorum bütün serverlarda öyle diyor vicious modem reset attım sorun düzelmedi.

[COLOR=#000000 !important]pureLove bilmişlik yapma. oyuna giremedimki kullanayım.[/COLOR]

Bazı serverlara girebiliyorum fakat şuana kadar 2 tane servera girdim.

Geri