• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call Of Duty Sizce Black Ops 2'den Sonra Hangi Konuyu Ele Alır?

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Black Ops 2 de çıktıktan sonra diğer yıl sizce bu oyun hangi konuyu ele alır?

Modern Savaşlar konu alındı
Soğuk Savaş Dönemi konu alındı.
2. Dünya Savaşıda Konu alındı.

Sizin görüşlerinizi alayım.Sizce hangi savaşı(ları) konu alırlar?

Bence 1.Dünya Savaşında İngiliz bir eri konu alırız yada Ekim devriminde kızıl ordu adına savaşan bir eri konu alırız.

Black Ops II Soğuk Savaş dönemi yerine, 2025 yılında geçer.Savaş artık robotik,siber ve insansız araçlar tarafından tanımlanan ve bir cyberattack sonrasında nadir toprak elementleri ihracatını yasaklayan sonra bu yeni ortamda,Çin ve ABD'nin soğuk savaşında geçer ve oyunun hikayesi bu insansız teknoloji sadece korunmak için üretilir.ama nasıl olursa düşman teknolojik bütün makineleri kontrol eder ve ABD've Çin'e karşı kullanır.
Raul Menendez,2025 yılında bir savaş provoke eder. Oyun 2025 yılında ayarlanmasına rağmen, Black Ops II birincil antagonisti köken hikayesi odaklanmak amacıyla 1980'lerin Soğuk Savaş döneminde Çin ve ABD'de başlayacaktır.Oyunun 1980 bölümünde,2010 yılında çıkan Black Ops'taki ana kahramanımız Yüzbaşı Alex Mason ve yardımcımız Çavuş Frank Woods un olacağı bildirilmiştir.Black Ops II nin asıl ana karakteri ise Alex Mason'un oğlu David Mason'dur.

Black Ops II Soğuk Savaş dönemi yerine, 2025 yılında geçer.Savaş artık robotik,siber ve insansız araçlar tarafından tanımlanan ve bir cyberattack sonrasında nadir toprak elementleri ihracatını yasaklayan sonra bu yeni ortamda,Çin ve ABD'nin soğuk savaşında geçer ve oyunun hikayesi bu insansız teknoloji sadece korunmak için üretilir.ama nasıl olursa düşman teknolojik bütün makineleri kontrol eder ve ABD've Çin'e karşı kullanır.
Raul Menendez,2025 yılında bir savaş provoke eder. Oyun 2025 yılında ayarlanmasına rağmen, Black Ops II birincil antagonisti köken hikayesi odaklanmak amacıyla 1980'lerin Soğuk Savaş döneminde Çin ve ABD'de başlayacaktır.Oyunun 1980 bölümünde,2010 yılında çıkan Black Ops'taki ana kahramanımız Yüzbaşı Alex Mason ve yardımcımız Çavuş Frank Woods un olacağı bildirilmiştir.Black Ops II nin asıl ana karakteri ise Alex Mason'un oğlu David Mason'dur.

Sen yanlış geldin kardeş...

Bence geleceğe doğru devam eder ya da yeni bir seri ile daha farklı düşünceler ortaya atabilir... Ama bu savaşların tam ortasında ve hurra saldırmak yerine özel bir tim olarak savaşıp savaşta ki kilit isimleri ele geçirebiliriz ya da günümüzde ki isyanları konu alabilir...

Vietnam Savaşlarını veya hitler dönemi olabilir.

Cod 2 ve Cod 5 Hitler dönemi zaten.Nazi-Sovyet Savaşlarında Kızıl Orduya bağlı olan eri kontrol ediyoruz. Cod 2 de Vasili Cod 5 te Dimitriyi kontrol ediyorduk. Vietnam Savaşıda Cod Black Opsta var diye biliyorum ama emin değilim.

----------

Sen yanlış geldin kardeş...

Bence geleceğe doğru devam eder ya da yeni bir seri ile daha farklı düşünceler ortaya atabilir... Ama bu savaşların tam ortasında ve hurra saldırmak yerine özel bir tim olarak savaşıp savaşta ki kilit isimleri ele geçirebiliriz ya da günümüzde ki isyanları konu alabilir...

Teknoloji herşeyi bozmak zorundamı ya savaşların bile zevki kaçıyor. Eğer geçmişe dönmezlerse hiç bir halta yaramaz artık Cod.

Cod 2 ve Cod 5 Hitler dönemi zaten.Nazi-Sovyet Savaşlarında Kızıl Orduya bağlı olan eri kontrol ediyoruz. Cod 2 de Vasili Cod 5 te Dimitriyi kontrol ediyorduk. Vietnam Savaşıda Cod Black Opsta var diye biliyorum ama emin değilim.

----------

Teknoloji herşeyi bozmak zorundamı ya savaşların bile zevki kaçıyor. Eğer geçmişe dönmezlerse hiç bir halta yaramaz artık Cod.

Haklısın ama şimdi MacTavish ve Price ile yaptığımız gizli operasyonlarda teknoloji ile daha iyi oluyor bence ama çarpışmalarda eski dönem daha etkili oluyor öteki türlü helikopteri çağırıyon tarıyo gidiyor...

Haklısın ama şimdi MacTavish ve Price ile yaptığımız gizli operasyonlarda teknoloji ile daha iyi oluyor bence ama çarpışmalarda eski dönem daha etkili oluyor öteki türlü helikopteri çağırıyon tarıyo gidiyor...

Evet.Mesela ben Cod 2 de Stalingrad savunmasında (ilk 3 görevde) çok eğlendim.Ayrıca Cod 5 te Amerikan ve Sovyet bölümleri var.Amerika daha teknolojik eline radyo aleti veriyor işaretliyosun gelip patlatıyolar veya elinde yakıcı alet var karşındakileri yakıyosun fakat Sovyet görevlerinde direk silahlarla savaşıyoruz. Cod mwler felan zaten hiç güzel değil.Görüntü kalitesi vs muhteşem kabul ama hikayesiz saçma sapan birşey oluyor. Bence ya 1. dünya savaşını konu almaları lazım yada Ekim Devrimini Black Ops 2 den sonraki oyunda

Skidrow tarafından 12 kasımda oyun yayınlamış ben daha yeni görüyorum ya indirem hemen.

Ben zaten ilk patchlarda oldugu gibi son patchlerinda gerçekleri konu alarak yapıldıgını düşünürek oynamıyorum.

-Grafik ve oynanabilirliğine bakarak oynuyorum

Geri