• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty Tarzı Gerilla Oyunu

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
Call of Duty gibi savaş oyunu olsa fakat ordu askeri değilde gerilla olabilsek?Yokmu böyle bir oyun hiç bi sektörün aklına gelmemişmi varda benmi bilmiyorum.Şu aralar acilen oyun oynamam gerekiyor canım çok sıkılıyor :D Böyle bir oyun tavsiye edebilirmisiniz?Hele hele amerikan iç savaşıyla ilgili bir oyun olsa ah ah.Ulan call of duty,kuzey ordularını temsil eden askerler olarak konfedere devletlerinin ordularına saldırsak fenamı olurdu :D

Cod ghost oynadınmı? Amerikanın gelecekteki yıkık bir döneminde karşı kuvvetlere karşı direniyorsun&saldırıyorsun denilebilir.

Doğru.
Sniper elite
Sniper elite v2
Sniper elite v3 yeni çıktı

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

@Captain Meta öneri için teşekkür ederim ama gelecekle ilgili oyunlar pek sarmıyor beni şöyle modern silahlar felan sıkıcı geliyor :D ama cod 4 ü sevmiştim pripyat bölümleri sebebiyle.
[MENTION=28542]Thai[/MENTION] hm bu biraz hoşuma gitti diyebilirim :D :D
[MENTION=1680]KatilBiber*[/MENTION] Düşmanın yoksa hayatta hiç başarılı olamadın.
[MENTION=277735]Bilocann[/MENTION] oo gta san bitirilmezmi ya :) kaç defa oynadım.pc kaldırsa 4 üde oynucaktımda işte kapasitesi yetmiyor makinenin biraz eski oyunlara yönelik takılıyorum bende :) aslında bu yıl bir laptop alıcaktım ama üniyi erteleyince laptop işide ertelendi.Birde bu abd iç savaşı 1860larda geçiyor mitralyözün ilk kez kullanıldığı savaş.O yüzden tam bir cod tarzı savaş oyunu olupta konusu abd olan oyuna hiç rastlamadım öylesine büyük bir tarihi var abd'nin hala gelecekle ilgili tuhaf tuhaf seneryolar yazıp sürüyolar piyasaya.abd iç savaşında köleliğin kaldırılmasını destekleyen abd başkanı abraham lincoln ile,geçimini tarımla sağlayan ve çok fazla işçiye ihtiyacı olan güney devletleri ise köleler sayesinde ayakta duruyor.kuzeyliler köleliğin kaldırılmasını isteyince güneydeki bir çok eyalet kuzeye savaş açıyor general lee önderliğinde.başta kuzey büyük yaralar alıyor fakat mitralyöz gibi dönemin en modern ve işlevsel silahınında kuzeylilerde devreye girince savaşın seyri epey bir değişiyor ve konfedere devletleride abdye bağlanıyor :)

Geri