• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Call of Duty: WWII

Lovecraft

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
2 Ağu 2014
Puanı
45
M0ZQQN.jpg

Uzay savaşları, modern savaşlar ve gelecek derken ipin ucunu biraz kaçıran Activision, cuma günü yaptığı resmi açıklamayla serinin İkinci Dünya Savaşı'na döndüğünü duyurdu. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen WWII, serinin uzun yıllar sonra İkinci Dünya Savaşı'na geri dönüşünü konu alacak. Oyunun bugün yayımlanan resmi fragmanına baktığımızda tıpkı düşünülen gibi sadece Amerikan tarafı ile oynayabileceğiz diyebiliriz. Zira gerek resmi fragman olsun, gerekse şu ana kadar paylaşılan görsel çalışmalar olsun ABD güçleri dışında hiçbir şey görünmüyor. Hatta muhtemelen oyun boyunca tek bir karakterin hikayesini bile oynayabiliriz gibi duruyor.

Fragmanda Normandiya Çıkarması'ndan aksiyon ve kan dolu bolca sahne var. Tahmin edilinen gibi oyunun senaryo modunda sadece Amerikan tarafı olacak, zira fragmanda başka hiçbir ülke tarafını göstermiyorlar ve haliyle yine biraz Amerikan damarı var.

Oyun, 3 Kasım 2017'de PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Son serisinde silah lazer atiyor,robot öldürüyor,uzay gemisi görünümünde hartidaki binalardan büyük ucaklara biniyordun,oyun birilerinin ütopyasi haline gelmisti,konudaki ipin ucunu kacirdi kelimesine sonuna kadar katiliyorum.

Bilim kurgu dalinda bir oyun istiyorsam crysis oynarim,deus ex oynarim vs, ama call of duty oynuyorsam medal of honeri,battlefighti,savasi,tarihi,süngüyü görmek isterim.

Call of duty 2'nin verdiği zevki hiç bir seri veremedi bana, özüne dönüyor inşallah güzel birşey çıkartırlar.

Sanırım sende bizdensin,oynadın mı bilmiyorum ama sistemin kaldırıyorsa eğer Battlefight 1'i oynamanı şiddetle öneriyorum,özleneni yapmışlar.
Düşük ayarlarda kaldırır ama oyuna yazık etmek istemiyorum heleki youtube'da 4k oynanış videolarını gördükten sonra :D Kredi borcumun bitmesini bekliyorum sırf onun için yeni pc alacağım :D

Geri