• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Calyps0o # Röportaj # 7 Ocak 2014

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
Adı Soyadı : Recep Işık

Yaşadığı Şehir : Manisa/
Muğla/Fethiye/Ankara [çok gezerim]

Memleket : Manisa

Meslek :Pas

Tuttuğu Takım :Futbool'dan anlamam sonuçta kamera arkası dönenler çok farklı !

Burcu Doğum tarihim farklı yazılmış ailemde hatırlamıyor burcumu bilmesemde hep , Yay'a bakarım

lblwj.png

Hobileriniz : Ayda bir alkol [aşırı doz],Photoshop,Gündem takibi,3 Günlük dünya edebiyatı.

Fobileriniz :Okduğum kitaplar yüzünden anormal biçimde paranoya yaşıyorum[Metafizik muhabbetler]

Forumdaki İlk Nick'i : CalypsOo [Anlamlarını çok sonra öğrendim küçükken ansiklopedi kurcalardım oralarda gördüm]

Silkroad İle Tanışması :2007 Ayrıntıya yer yok zor zamanlardı :(

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? :O zamanlar bot vs içindi sonradan ise piyasa nabzı için takip eder oldum.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Büyük Britanya serisini çok kurcalardım etütte ders bittimi hemen bunlara bakardım.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Pek dikkat etmem ama arada arızalanıyor forum :)

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Çim Tenisi, Masa Tenisi [ ter atmak için çok iyi oluyor kendinizi nötrlüyorsunuz
Tavsiyemdir.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : Tokio Hotel grubunda olmak isterdim tamda istediğim gibi yaşam tazı.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? :Tür olarak veremesemde Tatu,Tokio hotel,evanescence,
Carl Orff,Feridun Düzağaç,Kargo,Laura Branigan,Linkin Park,Mr President,Pamela Spence,The Cranberries,Yüksek Sadakat,Duman

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Hafıza kaybı sonrunları yaşasamda Türkiyenin turistlik batı bölgelerini gezdim hala o cennetteyim :)

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Tibet,Hindistan,Kudüs,Kabe,İstanbul

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Yönetici[KURUCU] ilişki durumunu öğrenince çok üzüldüm umarım düzelir.

Terk-i Diyar : Yönetici

Antibiotic : Tanımıyorum

Intensify :
Tanımıyorum

Eternity : Tanımıyorum

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Öğlenleri fastfoot yiyorum 11 Yıldır sabah ve akşamları ise açık büfe.

En sevdiğiniz renk ? : hepsini severim

En sevdiğiniz film ? : Ateşböcekleri'nin Mezarlığı

En sevdiğiniz kitap ve yazar ? : Don Kişot/Cervantes

En sevdiğiniz özelliğiniz nedir ? :İstem dışı unutkanlık yaşıyorum pek çok insan için bir nimet benimde hoşuma gider oldu ama doktora gidecem bir ara

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Bu yıl okulu uzatıcam bakalım ne olacak ?

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? :Cennet varsa orası?

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Kendim

Hayvan besliyor musunuz ? : Kedi.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Biraz gothik.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Kantinci bana Sagopa diyor,8 senelik arkadaşım Bill gates, Bazılarıda anime karakterlerine benzetiyor [Saç baş hep dağınık]

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Aşk her insana göre değildir tabi babanız Ali Ağaoğlu değilse iş başka.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Sahip olduğum yasal haklar sayesinde memur olup mal monoton bir hayat planlıyorum.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Ailemden 11 senedir ayrıyım arada onlar aklıma gelirse ben arıyoru hatta bugün tartıştım ve moralim bozuk. Arkadaş tayfam aynıdır sonuçta biz filmlerdeki gibi dost olanlardanız.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : 2.Abdulhamid Han

Bankadaki tüm paranı hiç acımadan harcayacağın dükkan ? : Lee,DF

Hangi mevsimi seversin ? :Hepsi iyi bee ama kış biraz soğuk oluyor :(

En sevdiğin dondurma ? : Buz parmak ve limonlu küllah

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? :Beklenmedik oldu

Geri