• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Canı sıkılanlar neler yapıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ilker
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ilker

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
37
Malum şubat tatili neler yapmalı yaklaşık 1 ay boşluktayım ne önerirsiniz.

Sana önerim 2. dönem konularını önceden hazırlanman. Tatili gerçek tatil anlamında düşünme. Yok bu olmadı o zaman;

Tatiller bahane
Skyrim Şahane! :pispis

345320.jpg

in_the_sun_skyrim_screenshots_by_karmela_lkl-d62edws.jpg

Son düzenleme:
üniversite son sınıf okuyorum ders konusunda sıkıntım yok
dışarıda fazla para harcadım bu aralar dışarıyı kısmayı evde biraz fazla zaman geçirmeyi planlıyorum geleli 3 gün oldu 400-500 lira param gitti her yere gideceğim diye herşeyi yapacağım diye

üniversite son sınıf okuyorum ders konusunda sıkıntım yok
dışarıda fazla para harcadım bu aralar dışarıyı kısmayı evde biraz fazla zaman geçirmeyi planlıyorum geleli 3 gün oldu 400-500 lira param gitti her yere gideceğim diye herşeyi yapacağım diye

Dediğim gibi oynamadıysan Skyrim oynayabilirsin. Türkçe yaması da çıktı hem. :ent Hiç para harcayamam dersen korsana başvur oyunda. :)

Oyun dersen hangi tür oyunları seviyorsan tavsiye edebilirim onun dışında mutlaka 1-2 kitap bitir.

kitap değilde bu aralar spor yapıyorum evde kendi çapımda sıkıyor arada onun yerine arada zaman geçirecek bir oyun istiyor canım

yine bir oyun konusu yine karşınızda ben yine dota 2 der çıkar giderim

Geri