• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Captain Ivy Görevi ve 20 Zerk Scroll

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Saint
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Saint

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Nis 2009
Puanı
235

Adım 1

Samarkand daki Hunter Association Shahad ile konuşup mektupları alıp General Ratchel e götürün

Samarkand Hunter Association

Adım 2

General Ratchel'den Ivy 1 görevini alın ve Demetri ye götürün demetri bankanın yanındadır.Ondan 2. sıradaki görevi alın.Bu görevde 20 tane vine stalks getirmenizi isteyecek.Asia Minorda Haran Towers yazan yerin etrafında Evil Order Soldiers ları kesin size bıçak düşecek bunlardan.Yaklaşık 50 tane bıçağı topladıktan sonra Ponds Ruinse gidin ve topladıgınız bıçaklara sağ tıklayarak vine stalks ları elde edin.Sonra bunları demetriye geri getirin.

Adım 3

Demetriyle tekrar konuşun size 5 tane ağ vericek bunlarla Closier İmformant yakalayacaksınız.
Asia Minor a gidince orada Amphitheatre da göreceksiniz bu canavarları.60 sn de bir bi tane Closier Guardian çıkıyor.15taneyi öldürünce General Ratchele geri dönüp görevi verin

Adım 4

General Ratchel'den Ivy 2 görevini alın.Bu görevi yapmanız için Exp/İtem Share Partynizin olması gerekmekte.Bu görevle size 5 tane boynuz verecek bu boynuzları asia minor da Harans Tower, Cleopatras Gate and Amphitheater da sağ tıklayacaksınızve bi canavar çıkacak onu kesin düşen poşeti alın 3 yerde de bunu yaptıktan sonra elinizde 3 tane poşet olacak 3 tane poşeti topladıktan sonra Amphitheatre da Punisher adındaki canavardan mavi poşet düşene kadar onlardan kesin5-10 dakika içinde düşüyor.Poşet düşünce çantanızı açın ve sağ tıklayın.daha önce topladığınız 3 poşet 1 tane kırmızı bi anahtara dönüşecek.Anahtarı aldıktan sonra Evil Order Fortress e gidin tam ortada durun ve yeni düşen kırmızı iteme sağ tıklayın. ışınlanacaksınız ve 1 dakika içinde karşınıza Captain Ivy çıkacak.Onu öldüreceksiniz .Ivy yi öldürünce bi tane poşet düşecek yine bu poşeti alın ve General Ratchele geri götürün.
Artık işlem tamam görevi bitirdiniz ve 20tane berserk scroll almaya hak kazandınız.

Geri