• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Captan Ivy Quest'i Alamayanlar Çözümü Burada

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
Arkadaşlar biliyoruz ki captan ıvy için ilk quest samarkand hunter daki shaddad's letter bazen bu görevi alamıyoruz.İşte ben bu olayı çözdüm ilk olarak haritada kırmızı renkle işaretlenen yerden bi görev var onu alıyoruz bunu ratchel e götürmemizi isteyecek o ratchelde haritada mavi işaretli oraya götürüorz.Yaptıktan sonra ratchelden bi görev var.Evil order soldierle ilgili bu görevde ''40 Tane General''10Tane Champion''1 Tane Giant''(Sanırsam) kesmemizi isteyecek.Bu görevi yaptıktan sonra samarkanddaki shaddad's letter görevi açılacak.
cxfys.jpg

Evet beyler konu biraz dandik oldu ama şuan işim var boş zamanımda düzelticem konuyu ama buda yeter.

Son düzenleme:
bu kadar sade ve güzel anlatmışsın hala anlamayanlar var ne kadar uğraşsakta anlamıcaklar :D

HeLaL oLsun Kardeşim Sna 1:rbk: haftadır arastırıom bulamıyorum Maxojoji.com danda bu beklenirDi :hihi:=)

Sağolun arkadaşlar herkes teşekkürler güzel konu demiş ama teşekkür veren yok ne iş :P emeğe saygı xD

gayet güzel bence kardeşim çok teşekkürler gerçekten uzun zamandır bunu arıyordum çok sağolll

Eyw kardeş yaw Bnde bulamıyodumm. Maxigame ye bi bakayım dedim hemen buldum eyw soal eline saglık . :D

Geri