• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Capture The Flag Eventi Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Check
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Check

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ara 2009
Puanı
53
51dml0.png

Capture The Flag Eventi, yani kısa adıyla event'in anlatımı ile karşınızdayım. Bu evente katılabilmek için 20 ve üstü level olmanız gereklidir. Event olmadan 10 dakika önce notice olarak oyuncu ekranında gözükür, 10 dakika içinde bu evente kayıt yaptırıp girebilirsiniz. Eventte 20 dakika boyunca oyuncular Flag denilen event itemini kendi bölgelerinde tutmaya çalışır, event sonunda bayrak hangi takımın havuzundaysa o kazanır.
2rfqa78.png

Kayıt yaptırdıktan sonra event başlayana kadar şehirde beklemelisiniz, şehir dışında eventi beklerseniz katılımınız iptal olur, aynı zamanda tam event başlarken herhangi bir npcde iseniz yine katılımınız iptal olur.

Eventin amacı oyunculara 20dakikalığına pvp tarzında bir zevk yaşatmaktır, 20 dakika boyunca 2 ekip birbirlerini yenmeye çalışır. Öldürülen her adam başına 1 ticket kazanılır.

Event başladıktan sonra takımlara ayrılırsınız, kırmızı ve mavi takımlar vardır.

v7h7w3.png

Level aralığına göre eventte keseceğiniz moblar vardır, bunlar şöyledir;

20~35 level arası evente katılan oyunculara 25 level event canavarı,
36~50 level arası evente katılan oyunculara 45 level event canavarı,
51~65 level arası evente katılan oyunculara 60 level event canavarı,
66~78 level arası evente katılan oyunculara 75 level event canavarı,
79~90 level arası evente katılan oyunculara 85 level event canavarı çıkmaktadır.

Event sırasında bulunan canavarları keserken herhangi birinden 'key' çıkabilir. Bu, odanızın kapısını açmaya ve bayrak havuzuna gitmenizi sağlar.

Event canavarlarının kesiminden sonra rakip takımın oyuncuları ile bayrak için mücadele edersiniz, bayrağı havuzunda tutan takım event sonunda kazanan taraf olur. Kestiğiniz her adam için sizlere 1 ticket verilir.

20pynfk.png

Event sonunda kazanan taraflara ödül olarak +1 ticket daha verilir, 10 ticket sonrası event NPC'sine gidip ödülünüzü alabilirsiniz.

Son düzenleme:
66~90 level arası evente katılan oyunculara 85 level event canavarı çıkmaktadır. YANLISLIK VAR 66-78 ARASI 75 İN CIKIYOR 75-90 ARASI 85 İNKİ

Oyuna ilk başladığım zamanlar evente gidemiyordum neden derseniz tam The Match Has Started yazdığı zaman tıklıyordum öyle gidiliyor sanıyordum ama gidemiyordum tabi :D Bir kere denk gelmişti bekliyorum eventçinin orda 10dk kaldı yazmıştı yanlışlıkla tıklamıştım kayıt olmak için sonra yemek yemeye gitmiştim geldim bir baktım eventteyim :D Çok şaşırmıştım :D

Neyse yani yeni başlayanlar için güzel olmuş eline sağlık :)

Oyuna ilk başladığım zamanlar evente gidemiyordum neden derseniz tam The Match Has Started yazdığı zaman tıklıyordum öyle gidiliyor sanıyordum ama gidemiyordum tabi :D Bir kere denk gelmişti bekliyorum eventçinin orda 10dk kaldı yazmıştı yanlışlıkla tıklamıştım kayıt olmak için sonra yemek yemeye gitmiştim geldim bir baktım eventteyim :D Çok şaşırmıştım :D

Neyse yani yeni başlayanlar için güzel olmuş eline sağlık :)

Ilk deneyimler güzel oluyor ya :D

Geri