• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çara Giremiyorum :(

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cotanak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cotanak

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Tem 2009
Puanı
0
merhaba arkadaşlar ıd pw giriyorum 2 şifreyide giriyorum çarı seçip giriş yaparken dc veriyo ve botta şöle bi hata yazıyo :

For analysis, please send the files: storage.dat and charpacket.dat (in botfolder) to Shiva.Sbot@gmail.com!

yardımcı olrsanız sevinrim

Anladığım kadarıyla sotrage.dat ve charpacket.dat dosyaları sıkıntılı o dosyaları o verilen mail adresine atmanızı istiyor inceleme için. Botsuz giriş yapmayı deneyin yada botunuzu silip baştan kurun.

Sbot u en baştan silip tekrar kurmak çözüm olması lazım. Belirtilen dosyalar hasar görmüş bir şekilde.

Geri