• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çaresizim öp beni pankartıyla kızlardan öpücük almak :)

türkiyede emsal teşkil eder elizabeth olan milyonluk bir kesim var çünkü :D

İlk videoda 1:15'de sevgilisinin öpmesine izin veriyor? Hmm, çok ilginç. :pispis

Yazılan pankarta verilen tepkiler beni düşündürürdü. :)

Türkiye'de inançlar ve kısıtlanmışlıklar yüzünden böyle bir olay gerçekleşmez. Gerçekleşirse bile 3-5 kişi ancak. Aslında şöyle bir düşünsenize. Bunu yapan bir kız var ve siz bunu gördünüz. Gidip öpmezmisiniz? Ben öperim. Kızlarda aynı şekildedir. Emin olun onlar erkeklerden daha fazla ayrıntıcı ve takıntılıdırlar. Ama işte, bizim ülkemizin dini inancı gereği ve kısıtlanmışlıklar yüzünden olmaz. Olmaması kat kat daha iyi. Tamamen yoldan çıkmışlık bu bana göre.

Türkiye'de inançlar ve kısıtlanmışlıklar yüzünden böyle bir olay gerçekleşmez. Gerçekleşirse bile 3-5 kişi ancak. Aslında şöyle bir düşünsenize. Bunu yapan bir kız var ve siz bunu gördünüz. Gidip öpmezmisiniz? Ben öperim. Kızlarda aynı şekildedir. Emin olun onlar erkeklerden daha fazla ayrıntıcı ve takıntılıdırlar. Ama işte, bizim ülkemizin dini inancı gereği ve kısıtlanmışlıklar yüzünden olmaz. Olmaması kat kat daha iyi. Tamamen yoldan çıkmışlık bu bana göre.

Herşeyin aşırısı zararlıdır,bu iş hayatında , aşk hayatında tamamında geçerli.

Örneğin çok iştahlısındır obezite olursun.

Çok çalışırsın para için yıllarca uğraşırsın,yaşlandığında sağlığını kaybetmişsindir paranın önemi kalmaz vs gibi uzar gider.

Kadınla erkek arasında da biraz mesafe olmalı heyecan vericek,merak uyandırıcak kadar saygı ve mesafe.. bu tarz aşırılıkların sonuda,hem cinsler ile ilişkiye kadar gidiyor.

Olmaması daha iyi elbet ama fazla aşırılık var.Orta yolunu tutturamamışlar :)

Eminönü, istiklal caddesi çok uygun yer bence. birde ingilizce yazmak lazım türkçesi biraz zor gibi :D yabancılar öper geçer :D türklerde anlamadığı için direk geçer :D

Türkiyede sırf kıskançlıktan zaten cinayet işler benide öp diye :)

Foruma dislike butonunun gelmesini talep ediyorum bu yorumundan sonra mümkünse gerekli dislike alan yorumlar spam olarak gösterilsin.

adamın iş yaptığı yer zaten sahil herkes yarı çıplak %90ı öper tabi oralarda bizim burdada %25 diye düşünüyorum(tabi sahillerde :D hafiftende tipin varsa yeter :D

Tamam çoğumuz Müslümanız ama Müslümanlıktan önce Türküz Türk kanı var misal; İslamiyetten önce ki Türklerde kadın ve erkeğin aynı çadırda kalması yasaktı veya zina yapmanın cezası ölümdü.

Diyeceğim o ki İslamiyetten öncede bu böyle oldu. İslamiyetten sonrada böyle oldu ve olmaya devam edecektir.Bu tür davranışlar gelenek göreneklerimize aykırı.

Geri