• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Casper Notebook ısınma sorunum var yardımcı olurmusunuz?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan PoleStar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

PoleStar

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
25 Ağu 2009
Puanı
86
Sorunum bu yardımcı olabilirmisiniz ne yapmalıyım servisemi götürmeliyim? yoksa normalmi bu ısı ?​

Isıya göre fanın bu şekilde çalışması normal bende de o şekilde fakat benimki kasa ve normal kasaların 2 katı boyutunda fan sistemide ona göre ama okadar ısınması anormal bir durum olabilir

Oyun oynarken ısınması normal bir durum. Aşırı ısınmayı soğutucu kullanarak engelleyebilirsiniz. Eğer servise göndermek isterseniz sorun yoksa bile gerekli tüm bakımları yaparlar. Bana sorarsanız 3 gün önce alınmış bir bilgisayarı servise göndermeniz vakit kaybı olur.

80 85 derece normalmi ama cok ses yapıyor

casper sa normal bişi :D
katılıyorum casper'da ısınma sorunu var diye defalarca söylendi forumda...

Edit:şunuda belirteyim benim 2,5yıllık kasa bile BF3 oynarken o kadar fan sesi çıkarmıyor sana sadece soğutucunun ufak bir yardımı olur casper almakla hata yaptığını anlarsın yakında.

Son düzenleme:
O kadar diyoruz casper laptop almayın diye ama dinleyen yok. :)

Bir bilgisayar almadan önce bana ö.m yoluyla danışın arkadaşlar, pişman olmazsınız.

Harbi hocam oyun oynayacaksan neden casper aldınki . servise götür yinede.

Casper'a kötü diyenler neye dayanarak kötü diyorlar ki ? Her laptop yüksek grafikli oyunlarda kasma yapar.Maksimum 10-15 dk fark oynar..Soğutucu alarak bu sorunu giderebilirsin.Servise falan göndermene gerek yok..

Son düzenleme:
herkese teşekkür ederim. Teknosaya ayrıca teşekkür ederim hiç bir sorgu sual sormadan direk iade aldılar / cevahir teknosa :)

Benim laptoptada var oyunlarda ısınma sorunu yüksek işlemci ve ekran kartını zorlayacak oyunlarda crysis 3 farcry 3 gibi.İşlemci çok ısınıyor kapanma olayı yaşamamak için güç yönetiminden resimde gördüğün 2 değeri 50 ye çekerim i7 işlemci olduğundan kasma sorunuda yaşamam oyunlarda.

kuj0f.png

Casper'a kötü diyenler neye dayanarak kötü diyorlar ki ? Her laptop yüksek grafikli oyunlarda kasma yapar.Maksimum 10-15 dk fark oynar..Soğutucu alarak bu sorunu giderebilirsin.Servise falan göndermene gerek yok..
yüksek grafik dediğin oyun 2008 yapımı benim laptop farcry 3 oynarken bile o ısıyı görmüyordu :)

Geri