• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Casper VIA V8

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
maxigame_logo2.gif

maxayrac1.png

y2RZ89.jpg

5p269D.jpg

NYW0VQ.jpg

maxayrac1.png

72P32P.jpg

9vEZvr.jpg

maxayrac1.png

maxayrac1.png

72P3Va.jpg

Şu arkadaki kamera çıkıntısı da olmasaymış tasarım olarak epey iddalı bir cihaz olacakmış.

Şu arkadaki kamera çıkıntısı da olmasaymış tasarım olarak epey iddalı bir cihaz olacakmış.
Onun için önlem almışlar abi kutusundan telefon kabı çıkıyor arkası için ve telefonun arkadasını kamera çıkıntısı ile eşitliyor videoda tanıtıyorlar.

@Sentius

Bir arkadaşım kullanıyodu telf hayran kalmıştım parasızlıktan alamadım :)
Para olursa al bence. :) Tek eksik yönü grafik bakımından S3 S4 den daha düşük tek sorunu bu fakar adındada olduğu üzere V8 de 8 Tane işlemci bulunmakda ve her biri 2.0'a kadar çıkabilmekde bence çok güzel telefon 1,200 TL telefonlar arasında ilk 3'e rahat girebilen bir telefon.

Off tasarımı ve aradığım özellikte bir telefon.Yeterli bir telefon arıyordum.Çok hoşuma gitti.Alacaklarım listesinde.

Onun için önlem almışlar abi kutusundan telefon kabı çıkıyor arkası için ve telefonun arkadasını kamera çıkıntısı ile eşitliyor videoda tanıtıyorlar.

Önlem almaktan bahsetmiyorum, bende kılıf takar önlem alırım ama görünüm olarak cihazı tipsizleştiriyor.

Aslında kutudan çıkan kılıf şeffaf o kadar değiştirceğini sanmam.

Rengi önemlli değil. Eğer plastik kılıf takılacaksa cihazı metalik, ince ve premium hissi verecek şekilde tasarlamanın anlamı ve espirisi nedir ? Cihazın tasarımı çok güzel ama kalkıp ona plastik kılıf takacaksınız ve bütün o hissiyatı yokedeceksiniz o zaman plastik diye eleştirilen Samsung'a büyük haksızlık yapılıyor, çünkü cihaz metalik olsada insanlar alıp plastik kılıfların içine koyuyorlar ve o da plastik görüntüsü ve hissiyatı veriyor.

Casper'in özrü kabahatinden büyük. O çıkıntının olmadığının farkındalar ki kalkıp böyle bir kılıf hazırlamışlar ama bu seferde güzelim tasarıma plastik görünümü katıp işin içine etmişler.

Geri