• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cataclysm Event Görev Açıklamaları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ruthless

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2010
Puanı
186

Questler horde içindir. Ally çok fazla fark olduğunu sa
nmıyorum. Questin başladığı yer Kalimdor da Durator haritasinda ki sen'jin Village (Haritanın altında orc ve trollerin doğduğu yerin hemen sağ çarprazında) köyün hemen sağ ında köye 2-5 yards arası mesafe (yan yana
icon_biggrin.gif
) Gittiğinizde zaten farkedersiniz.

1.quest
5 kurbağa topluyorsunuz

2.quest [Frogs Away!]

Kuşa binerek kurbağaları adacıklarda hava çıkan yerler var oraya atıyoruz. Uçmak şart, kuşçu ise questi aldığımız yerde (denizin içinde quest arayan çok insan gördüm komik ti kimbilir ne kadar süredir questi bulmaya çalışıyorlar)

3 quest [Trollin' For Volunteers]

[Vol'jin's War Drums] isimli itemle haritada questin gösterdiği yere gidiyoruz 5 tane troll citizen bulup (ortada konuşan moblar 1 level) itemle troll gönüllüsüne dönüştürüp vol'jin in yanına gidip vol'jin ile konuşuyoruz.

4.quest [Lady Of Da Tigers]

Spirit of Tiger a dönüşüp adada questin olduğu yere geldiğimizde başka bir elite tiger ile savaşıyoruz, canı azalan tiger form değiştirip bilgi veriyor, quest bitiyor.

5.quest [Dance Of De Spirits]

Dans eden troller var quest aldığımız yerin yanında orada witch doktor konuşuyor dinliyoruz ortada ve buda bitiyor ben ne olur ne olmaz diye /dance yaptım
icon_biggrin.gif

quest bitince [Darkspear Pride] itemi alıyorsunuz 4saat cd si var ve sizi troll a dönüştürüyor (DARKSPEAR WARRIOR) güzel birşey.Soulbond

burdan sonraki questler 75+ level istiyor (Ezekeel)

6.quest [Preparin' For Battle]
Bu questte ise 2. questi yaptığımız zaman kuşa binmiştik aynı kuşa tekrar biniyoruz ve hemen karşıda bir adada iniyoruz. Davul çalan bir troll var yanında bekleyin troller spawm olacaklar ve Vol'jin gelecek ondan sonra quest tamamdır
burdan sonrası 75+ level istiyor(ezekeel )

7.quest [Zalazane's Fall]

Karşılığında back ve ach. alacağımız son quest. 6. questin bittiği yerde başlıyor duruma göre 1saniye -5 dakka arasında savaş başlıyor Vol'jini takip edin peşinden ayrılmayın savaştığı ile savaşın çevre gezisi gibi birşey Bwonsamdi ile fight başlıyor zalazane nin ölümü ile fight bitiyor sonrasında teleport. Questi verin ach ve backı alın.
Anlatım alıntı değildir. Gecemavisi

[BILGI]6.Görevden Sonrası 75 level üzeri hordeler için geçerlidir.[/BILGI]

Geri