• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Ceket ?

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Arkadaşlar ceketim var fakat hakiki derimi suni derimi bilmiyorum her neyse biraz böyle çatladı gibi boyası ben nerde boyatabilirim ceketimi komple istanbul/avrupa yakasında bildiğiniz uygun fiyata yerler varmı söylerseniz memnun kalırım :)

ayakkabı tamiri yapan bi yere git boyarlar 20 30 u geçmez yada istanbul zeytinburnuna yakınsan orada her 10 dükkandan 2 si derici atölyesi oradada yaptırabilirsin uygun fiyata.

Hakiki deri terletmez , ben de bunu biliyorum kardeşim . Giy soğukta değil de biraz sıcak hava da giy tabi . Eğer yapış yapış ter yaptırırsa sunni deridir .

Geri