• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

çekilen verileri divde gösterme

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
Merhaba arkadaşlar php ve mysql işlerimleri konusunda yeniyim bir tasarım yapmaya calisiyorum fakat beceremediğim ayrıca kafama takılan bir kaç soru var google a nasıl aratsam bilemedimde çözülse çözülse burda çözülür dedim :D

bootstrap ile bir tasarım yaptım bir div içerisinde liste sistemi ile mysqlden gerekli tabloları bu listelere çekmeye çalışıyorum veriler normalde çekiliyor fakat <ul> ve <li> takları içine aldığımda aşağıdaki hatayı veriyor :D neden olur ki bu

düzenleme: hata div, ul veya li taglarına class veya id verince oluşuyor başka şekilde düzenleniyor olabilir mi :D

92Pq2k.png

hata

L1Wgyo.png

Son düzenleme:
Sadece ilk sorunu cevaplayayım gerisi beni biraz aşıyor :))

UTF globaldir ve bütün karakterleri destekler. utf8_general_ci veya utf8_turkish_ci seçmen ilerde karakter sorunlarının önüne geçecektir. Sakın ISO-8859-9 veya Latin1 gibi birşey seçme bunlar her karakteri desteklemez ve sıkıntı yapabilir.

Geri