• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cem Yılmaz'ın PEK YAKINDA adlı yeni filminde oynamak isteyenlere fırsat !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rainyman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rainyman

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
22
http://pepsiylepekyakindasetteyim.com/

Bugün facebook sayfasından yayınlamalı üzere gördüm bu olayı. Helal olsun dedim 2 kişiyi filmde oynacakmış konuk oyuncu olarak. 8 kişide sete konuk olacakmış ayrıntıları yukarıdaki linkten öğrenebilirsiniz. Video çekip gönderen herkes katılabiliyor. Video için bir kaç şart koşmuşlar sadece.

Medcezir dizisi de yapıyordu bunu bir ara ama tip çok önemli özellikle, tipi olan gitsin. Bizde tip var zaman yok malesef :shm:

Ben bunların pek gerçekliğine inanmiyorum bunlar sponsorların dayatmaları sonuçta büyük paralar ödeyerek sponsor oluyorlar bununda bir bedeli olarak bunlar gerekli,yok şayet gerçekten halktan birileri seçilerek dizide 1-2 dakika oynatmak sponsardan alıcakları para karşısında bence bir hiç :)

Misafir oyuncu demek kayıt esnasında yoldan geçen biri,arkada duran ağaçtan hiçbir farkı yok ki gel gelelim diyalog dahi verilse reklam diyorum çünkü videonun adı geçen domain bile pepsi ile pek yakında nokta cart curt :)

Ben bunların pek gerçekliğine inanmiyorum bunlar sponsorların dayatmaları sonuçta büyük paralar ödeyerek sponsor oluyorlar bununda bir bedeli olarak bunlar gerekli,yok şayet gerçekten halktan birileri seçilerek dizide 1-2 dakika oynatmak sponsardan alıcakları para karşısında bence bir hiç :)

Misafir oyuncu demek kayıt esnasında yoldan geçen biri,arkada duran ağaçtan hiçbir farkı yok ki gel gelelim diyalog dahi verilse reklam diyorum çünkü videonun adı geçen domain bile pepsi ile pek yakında nokta cart curt :)

zaten hayrına yapmadığı kesin yani :) ancak yinede bu tarz bir şey yerine başka türlü sponsor da alınabilirdi yinede buda birşeydir, halktan biri seçilmesi durumuna gelecek olursak zaten oylama şeklinde yapılacağından bir durum olacağını sanmıyorum halk oylayacak yani, yinede güven olmaz tabi her türlüsü var sonuçta :)

zaten hayrına yapmadığı kesin yani :) ancak yinede bu tarz bir şey yerine başka türlü sponsor da alınabilirdi yinede buda birşeydir, halktan biri seçilmesi durumuna gelecek olursak zaten oylama şeklinde yapılacağından bir durum olacağını sanmıyorum halk oylayacak yani, yinede güven olmaz tabi her türlüsü var sonuçta :)

Şuan pepsi reklamını yaparken filmde oynamak isteyenler,video gönderenler onları arkadaşı aileleri derken filmde inanılmaz derece sadece 60sn'lik maliyeti 5tl bile olmayan bir video ile binlerce tl karşısında yapılamayacak bir reklam yapıyor.

O videolar halka gelene kadar editörlerin elinden geçicek ondan sonra oylamaya sunulucak işe bu editörlerin elinden geçenler umarım tarafsız ve torpilsiz kişilerdir.

Forumdan katılan olursa oyumuz ile destekleriz başarılar dileriz :)

Afiş çıkıyor ayrıntılar çıkmıyor

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Geri