• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cengiz Han2 Çevrimdışı Klüp Vekilliği

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan rapkeyn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

rapkeyn

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2009
Puanı
1
Çevrimdışı Klüp Vekilliği Nedir ?

Çevrimdışı klüp vekilliği bana göre Cengiz Han2 oyuncuları için sağlanmış en büyük özellik. Çevrimdışı vekilliği yapınca charımız oyunda değilken;
Tecrübe ve Saygınlık Puanı kasmakta. Bilgisayarı açık bırakmaktansa, çevrimdışı klüp vekilliği kullanmak daha avantajlı. :)

Çevrimdışı Klüp Vekilliği Nasıl Yapabilirim ?

Aşağıdaki resme bakarak sizde Çevrim Dışı Klüp Vekilliği yapabilirsiniz. :)

İlk önce
Klüp Pekin'e giriyoruz.
ESC
'ye basıp Oyundan Çık diyoruz ve aşağıdaki ekran gelmekte. Gerisi resimde belli zaten. :)

Klüp Vekilliği dediğimiz zaman Onayla diyoruz ve sistem kapanmak için 10sn. bekliyor.
Sunucuyla Bağlantı Kesildi dediğinde bilgisayarı kapatabilirsiniz. :)

NOT: Pekin Klüp her gece saat 23:00'da başlamakta ve sabah 09:00'da sona ermektedir.

Kolay gelsin, iyi eğlenceler. :)

Son düzenleme:
Bu konuyu pek anlayamadım,detaylı açıklarmısın. Oyundan çıkınca nasıl puan kazanıyoruz anlayamadım :/

Άρгĩćǿτ;1849984' Alıntı:
Bu konuyu pek anlayamadım,detaylı açıklarmısın. Oyundan çıkınca nasıl puan kazanıyoruz anlayamadım :/
Anlaşılmayacak birşey yok :) Karakterimizi Klüp Pekine bırakıyoruz ve Çevrimdışı Klüp Vekilliği yapıyoruz. Sunucudan çıkıyoruz sonrada yatıyoruz :D :D
Yani bütün gece bilgisayarımızı açık bırakmaktansa, çevrimdışı klüp vekilliği daha iyi. Bilgisayar açıkken internet kopabilir vs. sorunlarla karşılaşabiliriz o yüzden Çevrimdışı Klüp Vekilliği kullanmak daha iyi.

Son düzenleme:
çevrimdışı klup vekilliiği nedir ne işe yarar ? onun anlamını bilsem zaten sistemin amacını anlayacagım.

Geri