• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cengizhan 2 Online Sohbet Odası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ruthless
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ruthless

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Eyl 2010
Puanı
186

maxigamelogo.png

Cengizhan 2 Online ile alakalı sohbetlerinizi bu konu altında yapabilirsiniz.

en güzel skilleri olan çar ne ?
çarlar kişiye göre değişiyo mesela benim çarım ashe 6lvdeki skill hem stun atıyo hemde her yere gidiyo buzdan okları var kaçan herkesi öldürür saten çok hızlı koşuyo tek sevmediğim skill i kuş atan varya:D onu hiç sevmiyom yaw bi işe yaramadı daha:D

sen git kendine pörfek bi çar bul:D

çarlar kişiye göre değişiyo mesela benim çarım ashe 6lvdeki skill hem stun atıyo hemde her yere gidiyo buzdan okları var kaçan herkesi öldürür saten çok hızlı koşuyo tek sevmediğim skill i kuş atan varya:D onu hiç sevmiyom yaw bi işe yaramadı daha:D

sen git kendine pörfek bi çar bul:D
nolıyım şimdi yani ?

Beyler oyun hakkında ss ekleyebilirmisiniz görsel olarak oyunu merak ediyorum
icon17.gif

Görev yaparken ilk defa sıkılmadan oynadıgım bir oyun diyebilirim :) ismi pek iç açıcı olmasada oyunun içerik sistemi gayet hoş denemenizi tavsiye ederim sizin için 2-3 ss koymak istedim.

2lpyu.jpg

2lpzy.jpg

2lq0b.jpg

2lq14.jpg

Geri