• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cengizhan 2 Seviye sıralamasına göre hediye

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrAmour
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrAmour

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 May 2014
Puanı
0
Geçenlerde cengizhan 2 diye bir oyun buldum.Yeni bir etkinlik varmış seviye 70 olma.Oyunu indirdim seviye 70 oldum.70-125 seviye arası hediye veriyorlarmış.Bana hangi hediyeyi vericekler bilen varsa yazabilirmi ?

3 Farklı Seviye Aralığı İçin 3 Farklı Hediye!

06.05.2014 saat 18:00 ile 23:59 arasında oyuna giriş yapan (eğer oyundaysanız tamamen çıkış yaparak tekrar girmeniz gerekiyor) 70-80 seviye arası herkes;
2 Altın Moğol Parası, 7*Üçgüç Nişanı ve 14 Günlük TP kıyafeti kazanacaktır.

06.05.2014 saat 18:00 ile 23:59 arasında oyuna giriş yapan (eğer oyundaysanız tamamen çıkış yaparak tekrar girmeniz gerekiyor) 81-99 seviye arası herkes;
2 Altın Moğol Parası ve 50 Gümüş Pazar Parası kazanacaktır.

06.05.2014 saat 18:00 ile 23:59 arasında oyuna giriş yapan (eğer oyundaysanız tamamen çıkış yaparak tekrar girmeniz gerekiyor) 100-125 seviye arası herkes;
1 Altın Moğol Parası ve 1 Günlük Korsan Kıyafeti kazanacaktır.

Detaylar
• Sistem üzerinde tam olarak gözükebilinmesi için oyuncuların en az 2 saat boyunca online olmalarıgerekmektedir.
• Belirtilen saat aralığında eğer oyundaysanız, etkinlikten yararlanmak için oyundan çıkış yapıp yeniden girmeniz gerekmektedir.
• Eğer bu kurallara tam olarak uymazsanız bir hediye kazanamasınız. Etkinlik hediyelerinin telafileri olmayacaktır.

Geri