• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Center botdan açıklama var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan fhdd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fhdd

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2009
Puanı
0
Sorry guys, but due recent events. Like server problems (hacked), not enough time and my lack of interest in Silkroad (I haven't played in 2 years).
I decided to quit everything related to Silkroad. Meaning I personally am not going to continue Centerbot. Though someone else said he wanted to continue Centerbot but its not 100% yet.

facebook hesabından bunu yazmış çeviri yaptım ama tam olarak anlamadım, ne diyor acaba

adam diyor ki benim sunucuyu hacklediler. Artık silkroad ile ilgili herşeyi bıraktım. Center bota devam etmeyecekmiş...

Beyler kusura bakmayin meydana gelen olaylar icin. Ornegin server problemleri gibi . Yeterli zamanim yok ve yeterince ilgilenemiyorum. Silkroadla ilgili her seyi birakma karari aldim. Yani kisisel olarak daha fazla devam etmeyecegim . Baskasi devam etmek istedigini soyledi ama daha %100 kesin degil.

Geri