• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Centerbot] [Tam Otomatik BOT] Simple Command Line Arguments [Otomatik Giriş Sistemi]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
kakbgo.png

6858.png

Herkese Merhaba,

Herzamanki gibi internette çok nadir bulunabilecek konularımdan bir tanesini daha açıyorum...

Programı karıştırırken bir şeye rastladım. iBot da bulunan kısayol "arguments" lerine. Türkçesi tam olarak nedir bilemiyorum. Belki "kısa komut" diyebiliriz. Argument listemiz şudur ki ;

A2OdyB.png

Not: Programda şuan için 6 adet argument bulunmaktadır.

Peki nasıl kullanılır onları tek tek inceleyelim. Daha sonra nasıl kullanacağımızı görelim.

6858.png

1) -username

-username komutu ile programa kullanıcı adı verimizi yüklüyoruz.

2) -password

-password komutu ile programa şifre verimizi yüklüyoruz.

3) -passcode

-passcode komutu oyun içerisinde karakterimizi seçmek için kullanılan ikincil şifredir.

4) -charname

-charname komutu oyunda kullanacağımız karaktemizin adıdır.

5) -server

-server komutu ile bağlanacağımız sunucunun numarasını tanımlıyoruz. Numaralar aşağıdaki verilmiştir.

Not:
Aquarius 1'den başlamak ve Vela 'nın 21'de bitmek şartı ile sırası aşağıdaki gibidir ;

A2OdGz.png

6) -loginserver

-loginserver komutuile, varsayılan değer 26'dır. Diğer bazı değerler ise aşağıdaki gibidir ;

26,27,28,29,30,140,141

7) -login

-login komutuTrue veya False (Doğru veya Yanlış) mantığı ile çalışır. Otomatik bağlanmayı sağlar.

6858.png

Peki bu komutları nasıl çalıştıracağız ?

BXO5dj.png

Şimdi ise programın kısayolunu masaüstü yapalım. (Sağ Tık > Gönder > Masaüstü)

Gelen simgeye sağ tıklayıp Özellikler'e tıklayalım.

Önceki hedef şekli şu şekildeydi ;

"D:\Arşivler\[ISRO] CenterBot v1.19\CenterBot.exe"

Şimdi sonuna bir boşluk bırakıp istediğimiz argumentleri yazabilir. Hepsini yazmak zorunda da değiliz. Ama biz şimdi hepsini yazacağız.

Not: Bütün etiketlerin arasında bir boşuk vardır.

"D:\Arşivler\[ISRO] CenterBot v1.19\CenterBot.exe" -username DeaLyDeviL -password MaxigameTR -passcode 1234 -charname _DeaLyDeviL_ -server 9 -loginserver 26 -login true

6858.png

Alıntı değildir.

Maxigame - _DeaLyDeviL_

6858.png

Son düzenleme:
vallaha çok işime yarar. Peki bilgisayar açildiği gibi botun açilmasını sağlayabilirmiyiz ?

hocam bunu phbot için yapmak da mümkün mü, rica etsem bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

hocam bunu phbot için yapmak da mümkün mü, rica etsem bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

phbot için ;

not defterine alttaki şu kodları yapıştırıp büyük harfler ile yazmış olduğum karakter bilgilerini değiştirerek kaydetip çıkıyoruz.

Başlat da klasör seçenekleri açıyoruz.
Görünüm sekmesinde Bilinen dosya türleri için uzantıları gizle seçeneğinin tikini kaldırıp işaretsiz olarak uygula diyoruz.

Kaydetmiş olduğumuz.txt olan Not defterinin uzantısını .bat olarak değiştiriyoruz ve tek tıkla hızlı bir şekilde karakterlerimizi açabiliyoruz.

@ECHO off
start C:\phBot\KARAKTERKLASÖRÜ\phBot.exe --username CHARADI --password CHARŞİFRE --server SERVERADI --character CHARINADI --passcode İKİNCİLŞİFRE --locale isro --relogdc --white

@ECHO off
start C:\phBot\KARAKTERKLASÖRÜ\phBot.exe --username CHARADI --password CHARŞİFRE --server SERVERADI --character CHARINADI --passcode İKİNCİLŞİFRE --locale isro --relogdc

exit

Ekstra özellik eklemek için.

--white = siyah yerine beyaz olarak açmak için
--client = clientless yerine clientli açmak için

--relogdc kodunun sonuna bu kodlar eklenebilir.

Kolay Gelsin.

Son düzenleme:
center botu güncel sürüm olarak nereden indireceğim bulamadım yardım edermisiniz ???

Geri