• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Centerbot Yeni Bir Gelişme !

HAYAT_KABUS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 May 2009
Puanı
0
Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere Centerbot Kapandı.Fakat Oyunda Sürekli centerbotun reklamını yapıyorlar ve bende reklam sitesine girdim Hakikaten Centerbot çalışması için login.exe yapmışlar fakat login.exe de virüs bulunuyor sitede antivirüsü kapatın diyor kapattıktan sonrada açılmıyor adam çalıştığını resimli olarak ifade etmiş.Fakat Ben Açamadım Adam birçok sitede konu olan bu başlığın altına botun temiz olduğunu dile getirmiş bende açılmayan bu botla maxigame üyelerinin uğraşmasını isterim belki çalıştıran olur...

NOT:Konu Daha Önce Açılmışsa Özür Diiliyorum Ve Konunun Silinmesini İstiyorum...

Geri