• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cep Telefonları Hakkında Uyarı!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
488267_419780901403305_1121086502_n.jpg

BUNU OKUYUN! MIAMI HASTANESİ ÜNİVERSİTESİNDEN ÖNEMLİ ..... ÇOK CİDDİ UYARI ..!!!!
Birkaç gün önce, bir kişi evinde cep telefonu şarj ediyordu.
O zaman sadece bir arama geldi ve o telefon hala sarjdayken yanıtladı.
Birkaç saniye elektrik cep telefonu sınırsız aktı ve genç adam ağır bir gümbürtüyle yere yapıstı. Gördüğünüz gibi, telefon gerçekten patladı.
Anne ve babası geldiğinde zayıf bir kalp atı...şı ve yanmış parmaklarıyla baygın bır şekılde yatıyordu.
O yakındaki hastaneye kaldırıldı, ancak vardıklarında öldüğü açıklandı.
Cep telefonları çok kullanışlı modern bir buluştur.
Ancak, aynı zamanda bir ölüm aracı olabilir.
Telefon sarj edilirken kullanmayınız. ve kullanmak gerekirse mutlaka sarjtan çıkarınız.
Bu bilgileri dikkate alınız ve lutfen sevdiklerinizide bu
konuda uyarınız..!!!!
ALINTI...

Çin malı gibi bir telefondur normal telefonlarda olması çok düşük bir ihtimaldir

Telefondan fazla ses alamadığım için konuşurken kulaklık takıyorum :D Bunnu okuduktan sonra arayanı cevaplamam artık :D :D

gece telefonu açmayacağımı bildiklerinden aramıyorlar ama bundan sonra az daha uzakta kalsa daha iyi :D

Ben yıllardır telefon şarjdayken konuşurum demekki öldüren allah öldürüyor:D

reklamlardaki %99.97lik kapsama alanından %00.03lük kısım seni buluyosa burdaki %1lik kısım seni hayli hayli bulur :)

Bana sadece internette dolaşan yazılar gibi geldi eğer gerçekten ölüyse ten rengi neden normal görünüyo ya da kim o asalağın o resmi çekmesine izin verdi resmen ölüye saygısızlık

Geri