• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cep Telefonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zenginefe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Tem 2009
Puanı
92
Beyler cep telefonu alıcam bütçem 500 Tl ye kadar.Ne için kullanacağıma gelelim oyun vs. aram yok daha çok mesaj yazmak için arada da ailem ararsa konuşmak için qwerty klavyeli düşünüyorum şuanda önerileriniz var mıdır ?
BlackBerry

Son düzenleme:
söyliceğim telefon türkiyede satışa sunulmuyo imei kaydı yapman gerekiyo 350 lira civarı bi paraya amazon tarzı sitelerden satın alabilirsin qwerty klavye değil :D ama şiddetle öneriyorum. telefon ismine gelince "jiayu g3"

bb den vazgeç aşırı derecede şarj sorunu var 2 ayrı modelini de kullandım

şarj illet getiriyor telefon işinde

git nokianın beğendiğin modelini al gözün kapalı

samsungda da var aynı şarj muhabbeti

bb den vazgeç aşırı derecede şarj sorunu var 2 ayrı modelini de kullandım

şarj illet getiriyor telefon işinde

git nokianın beğendiğin modelini al gözün kapalı

samsungda da var aynı şarj muhabbeti

Kullanıcı yorumlarını okudum çoğu sitede herkes şarjı 2-3 gün gidiyor yazmış birazda o etkili oldu şarjı iyi gidiyormuş.

500TL civarı galaxy mini2 var güzel telefon, belki ilerde oyunda oynamak istersen telefonun oyunlarla arası da iyi.

Kullanıcı yorumlarını okudum çoğu sitede herkes şarjı 2-3 gün gidiyor yazmış birazda o etkili oldu şarjı iyi gidiyormuş.

tamam da sen o şarj işinin suyunu çıkarıcaksın mutlaka

bakma öyle 2 gün dediklerine..

internet ya da müzik dinleme olayı girdi mi işin içine herşey değişiyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri