• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cepten Bedava İnternet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Penia
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Penia

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Mar 2011
Puanı
12
Evet beyler, cepten bedava internet varmış sanırım. Opera mini sayesinde ben bi tane buldum kullanıyorum ama çok yavaş. Yeni sürümü felan var mı? Yada nerden bulabilirim? Aramızda kullanan birileri elbet vardır. Paylaşırsa sevinirim. Çoğu kişinin işine yarayacaktır :D

Ben 3 yıldır kullanıyorum sadece s60v5 telefonlardan anlıyorum :D
Android istiyorsan bi fikrim yok.

Android değil. Samsung S3353 :D Eğer varsa ve yardımcı olursan çok güzel olur ya :D

Dediğim gibi sadece nokia dan anlıyorum :D sana pm den bi facebook grubu yollarım oradan sorarsan yardımcı olurlar bu konularda.

Bizim arkadaş kullanıyor. S60V5 Nokia 5800'da. Opera Mini 7 ile. Gayette hızlı. :D

Ya tam olarak ne yapıcaz? Neyi indiricez. Biri rehber şeklinde anlatsa güzel olur :D

Düz opera mini ile olmaz bu işler diyerek başlayayım.
Handler ya da mod lazım.

Geri