• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cepten Knight Online Giriş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Screwy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Screwy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eki 2011
Puanı
175

ANLATIM

illaki Dokunmatik olacak diye birşey yok telefonunuza güveniyorsanız hızlıysa bu olay geçekleşebilir Geçiyorum anlatmaya

1- Bilgisayarınıza Teamweiwer 6 Kurun
2- Telefonunuza Teamweiwer 6 Kurun
3- Bilgisayarınıza Kurduğunuz Teamweiwer' i açın
4- Telefonunuzdan Teamweiweri açın
5- Bilgisayardaki Teamweiwer İP ve Şifresini Telefonunuza Yazarak Giriş Yapın
6- Bilgisayarınız açık olmak zorundadır..
Hayırlı Olsun
Not: Fazla uğraşmayın bu sadece pazar kurmak veya bir charınızı açıp diğer telefondan açtıgınız charı kasmak için kullanılabilir yani PK atmak gibi bir lüksünüz yok ^^

5l9ds.png

Önemli : Teamweiweri telefonunuza bilgisayardan atarak değil telefonun internetınden baglanarak googledan indiriniz aksi takdirde çalışmaz boşa zaman harcarsınız

SORULARINIZ

Ücreti ?Wi-Fİ den girişinizi tavsiye ederim modem interneti ücretsiz zaten normaldede fazla yemiyor bir internet paketi yaparsanız çok kullanışlıdır

Telefonu Kasarmı ?Tabii biraz kasacaktır ama aşırıya kaçmayın gidip exp kasıp atak yapıcam demeyin imkansız sadece pt de durursunuz ufak şeyler ticarette çok işe yarar

Kasmaması İçin Neler Önerirsin ?
Oyuna Girince Charı Kuş bakışına alın sonra telefondan girin daha az kasar çok kullanışlı olur

Telefonuma Herhangi bir virüs,trojan girermi?
Böyle birşey imkansız hatta söylemeyi unutmamalıyım teamweiwerin kendi sitesinden indirmeye özen gösteriniz...

[NOT]Herkeze İyi Forumlar.[/NOT]

Saolsaın peki iphone 4gs olsa takılabilrmsn kasarmı .?

knight onlıne giriş degilde team wiewer baglanış olsa daha iyi :D

O değilde seneye dağıtılacak olan tablet bilgisayarlar silkroad filan girer diye düşünüyorum ?

O Tabletler Fazla Dayanmaz.Şimdiki Gençlik Ya Satar Ya Hemen Bi Tarafını Bozar Veya Kırar...

ipod 4g ile cok rahat tüm oyunlar giriyor ama pvp falan yapılmaz kasılmaz yani saten apple tablet yada iphoneu olanlar özel online oyunları var acaip eğlenceli oluyor tavsiye ederim :)

Samsung Galaxy Ace sorunsuz.. Pazar için kullanışlı, exp için genelde genie kullandığım için sadece kontrol amaçlı bakıyorum yattıysa bi press ok diyorum partyden çekiyorlar zaten :) Gayet kullanışlı ek olarak internet paketi yapıpta kullanın.

Geri