• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cetus # II_LoKi_II # Warrior/Cleric(120 LvL)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

II_LoKi_II

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
0
*Char. Adı : II_LoKi_II

*Server : Cetus

*Build : Warrior / Cleric (Full STR)

*Level: 120 (Exp %99.99)

*Job Level: 121 (Exp %16.70)

*Fiyat : 2.000 TL

*Mevcut SP: 1.274.573

*Ödeme Şekli : Havale ya da EFT

*Telefon :+90 542 469 28 80 (İlk önce msj cekiniz char ile ilgili olduğunu msjda belirtiniz. Ben size geri dönerim)

*E-Posta : atifozturk55@mynet.com

Not: Resimleri inceleyin ondan sonra karar verirsiniz :) Çarda Herşey mevcut.Banka Dress vs detayına girmedim onlar basit konular. Oyundan sıkıldım artık o yüzden satıyorum. Job seti en iyisinin common olanıdır (3 çeşit common item var 120lvl e ait seal of - pattern - incantation). Bende gördüğünüz gibi 3.Seviye en zor çıkan job set var ve hepsi fullblue. Honor Rank ve honor puanı görülüyor zaten resimlerde . . Cetus serverının en iyi çarı garantisini veririm eline +12 2h almasına gerek yok +5 le tüm herkesi kesebiliyor :) Tek eksiği Legend +12 2h ve S Grade Devil :) Şuan fotoğraflarda devil +10 A Grade yani %25 hp mp veriyor. S Grade olduğu zaman HP 94K Oluyor. Ayrıca Job Rankı +3 str +3 int ekliyor. Rank kasmak için zamanım olmadı onuda yeni kasmaya başlamıştım herkes tanış olunca kasılmıyor =)

Resimler

honorrankc.jpg

envanterc.jpg

joblvljobskiller.jpg

tems.jpg

skillsbj.jpg

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri