• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

çeviri ekibi bakabilirmi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JinJine
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JinJine

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 May 2013
Puanı
0
maxigame ailesi şuanda durumum çok sıkışık ingilizce performansı var sınavlarım 50 45 zar zor kopyayla aldım onuda kesinlikle ödev vermem gerek yarına araştırdım baya bir bulamadım hiçbişey konum bir alışveriş listesi çıkarıp gittiğim yerlerdeki konuşma yani manava gittiğinde ne gerektiği nasıl istediğin falan 3 4 kelime yapıp getirme düzgün bir ödev yap geçiriyim dedi :D yardıım :D

konu farketmez yani elma armut manavdan çıkar balıkçıya olur ne biliyim 6 7 tane dükkanda gezinsin 1 sayfa tutsun yeter :D

Son düzenleme:
I want to buy dat tomato, haw maç is it?

Bu kadarı var bende

kardeşim altında google translate var sadece alışveriş listesindekilerin ingilizcelerini bulup güzel bir konuşma metni hazırla örneğin markete girdin ne alıcan give me 5kg tomato and 1kg banana :D

kardeşim altında google translate var sadece alışveriş listesindekilerin ingilizcelerini bulup güzel bir konuşma metni hazırla örneğin markete girdin ne alıcan give me 5kg tomato and 1kg banana :D
yemin ederim bende aynısını düşünüyodumda google çeviriden yapma büyük ihtimal anlarım bırakırım dedi :D yoksa ne uraşcam

Sen bence listeni Türkçe olarak yapıştır buraya gören belki yapar iki saat konuya yazmak istemez.
Bir de çeviri ekibindekilere özel mesaj olarak atarsan daha hızlı ulaşırsın.

benimde başım o ödevle dertle ing. bir staj günümü yazcam :D günlük gibi sabah kaltım kahvaltı....... dişlerimi fırçaladım uyudum gibi :D

Aynen sen Türkçe metini hazırla koy buraya parça parça hallederiz burda.

Geri