• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çeviri

Light Yagami

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 May 2009
Puanı
82
Selam arkadaşlar,

İngilizce-türkçe veya türkçe-ingilizce çeviri gerektiren bir siteniz falan varsa yardımcı olmak isterim zaten boşum boş boş şeyleri çevireceğime hem bir işe yaramış olurum isteyen varsa ö.m'den ulaşabilir bana teşekkürler :)

Selam arkadaşlar,

İngilizce-türkçe veya türkçe-ingilizce çeviri gerektiren bir siteniz falan varsa yardımcı olmak isterim zaten boşum boş boş şeyleri çevireceğime hem bir işe yaramış olurum isteyen varsa ö.m'den ulaşabilir bana teşekkürler :)
çeviri değilde logo mogo launcher tasarlada bakalım eski launcherlerin güzeldi :D yeni yeni şeyler bekliyor insan

bilal anime fansublarına bakabilirsin yardımcı olmak istersen ister encode vs hepsini sen yaparsın istersen sadece çeviriyi yaparsın ortaklaşa bir seriye girersiniz (çoğu fansubda 2kişi çeviriliyor seriler) istersende sadece manga çevirisi yaparsın edit işini başkası halleder bi düşün derim.

bilal anime fansublarına bakabilirsin yardımcı olmak istersen ister encode vs hepsini sen yaparsın istersen sadece çeviriyi yaparsın ortaklaşa bir seriye girersiniz (çoğu fansubda 2kişi çeviriliyor seriler) istersende sadece manga çevirisi yaparsın edit işini başkası halleder bi düşün derim.
Bir ara anisekai'de çevirmenlik yaptım 1 2 ay ama çok sıkıcı oluyor ya direk çeviri olsa neyse de line'lara sil tekrar yaz falan bide arada ingilizce falan kalırsa bir kaç kelime sorun oluşuyor o yüzden o olmaz :)

----------

Yok mu ya??

Ben türkçe makele yazacagım , sen ingilizceye çevireceksin. Fifti fifti nasıl :)

bilal bu konuda seni sıkmak istemiyorum ama yinede dünden beri söyleyip söylememek arasında gidip geliyorum en iyisi söylemek.

bildiğin gibi türkiyede güncel olarak çevirisi yapılan mangalar çok az ve seninde psde tecrüben olması lazım diye hatırlıyorum animesi bitmiş sevilmiş serilerin mangalarını güncel olarak çevirip yükleyebileceğin bir blog kurabilirsin.

Fairy Tail'in animesi bittikten sonra bir manga grubunda tek sayının 50k okunma hitine kadar geldiği açıklanmıştı şu aralar her ne kadar benim gözümde abartılmış bir seri olsada Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) çok popüler bunun kadar olmasada başka sevilen serilerde var bunların manga çevirisini yapıp blogda paylaşırsan sağlam hit kazanır ve reklam alabilirsin blog'a :)

bilal bu konuda seni sıkmak istemiyorum ama yinede dünden beri söyleyip söylememek arasında gidip geliyorum en iyisi söylemek.

bildiğin gibi türkiyede güncel olarak çevirisi yapılan mangalar çok az ve seninde psde tecrüben olması lazım diye hatırlıyorum animesi bitmiş sevilmiş serilerin mangalarını güncel olarak çevirip yükleyebileceğin bir blog kurabilirsin.

Fairy Tail'in animesi bittikten sonra bir manga grubunda tek sayının 50k okunma hitine kadar geldiği açıklanmıştı şu aralar her ne kadar benim gözümde abartılmış bir seri olsada Shingeki No Kyojin (Attack on Titan) çok popüler bunun kadar olmasada başka sevilen serilerde var bunların manga çevirisini yapıp blogda paylaşırsan sağlam hit kazanır ve reklam alabilirsin blog'a :)

zaten çoğu kişi öyle yapıp bloglardan hit + reklam yaparak para kazanıyor bilal bu işi becerirse yolu açık

Hmm anladım o zaman beni bir ekler misin yukardaki face'mden bana manga söyleyebilirsin okul bitince başlarım sanırım.

Geri