• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ceza hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
oyundan çıkmam gereken durumlar oluyor yada afk olmam gereken zamanlar çıktıgım zaman yada afk oldugum zaman ban yiyorum ceza almadan oyundan çıkma yolu varmı?

----------

ban dediğim 1 gün ban yemişim

Yok çıkıcaksanda oynama oyuna girmeden önce bi düşün 60 dakika vaktin varmı sonra gir.

İNT Bağlantını kes sonra oyundan cık mac bitmeden girme bunu yaparak yemiyorum fakat mac bitmeden girince direk ban uyarısı geliyor.

tabi report ederlerse gidersin :)

Yok çıkıcaksanda oynama oyuna girmeden önce bi düşün 60 dakika vaktin varmı sonra gir.
değil 60 dakika hiç ummadıgım zaman oyuna başladıktan 10 20 dakka sonra bile işim çıkabiliyo dediğin gibi yaparak giriyorum ama bazen öyle aksaklıklar olabiliyor

Ceza yemeden çıkmanın yolu yok tabiki sen çıkarsan takım 5 kişi devam etmiyor 4 kişi devam ediyor ve doğal olarak buda yenilgiyi getiriyor sen oynarken birisi annem yemek yaptı çıkıyorum dese vb senin tavrın ne olurdu en basitinden tonla küfür yersin .

Geri