• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Champion Önerisi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
arkadaşlar adc hariç hertürlü lanede görev alabilirim support olarak janna almayı planlıyorum fakat solo olarakda vlademir mid twisted fakat rivende almak istiyorum riven hakkında bilgi verebilirmisiniz hangi lanede oynar vb?

riven çok sağlam hero'dur solo top gidebilir ben ad itemimi kastıktan sonra tank diziyorum çok şekil oluyor üst üste 3 kere sur çektirdiğimi bilirim

Bence de Riven al. Hiçbişey yapamazsan (ki pek sanmıyorum) kule altı farm yap. Eğer kule altı gelirlerse de stunun var kesersin :)

6200 para var alırım bende her halde riveni şöyle bir şampiyonlara göz atacağım son birkere tabi almadan önce :)

----------

- ve riven alınır :D

ben olsam rumble alırdım çok q su ile çok rahat alıyorum zaten karşıdakini teamfightta en az 1 kişi alırsın bak en az diyorum gerisini sen düşün :)

Akali gibi assassin champ lere bakmanı öneririm.

Geri