• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Champion Spotlight:Ziggs,The Hexplosives Expert

Dantevicious

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 May 2010
Puanı
68
Evet arkadaşlar Ziggs'in Spotlightı 2 gün önce yayınlanmıştı.İzlemeyenler aşağıdan izleyebilir.Bence iyiye benziyor,sizin görüşleriniz neler ?

Ziggs

[video=youtube;kNabvLyUXzI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kNabvLyUXzI#![/video]

Moderatörün son düzenlenenleri:
bence de bayağı iyi, hatta damagei fazla ise bence bi süre sonra küçük de olsa bi nerf yer gibi:) bi de bombanın sekme olayı çok farklı olmuş, özgün bir karakter olmuş yani kendisi. mayın skilli de gzl

Dün izledim 2-3 kişinin oynayışını ultiyle %40 hp alıyorlardı bence büyük bir nerf yiyecek çünkü forum eleştirmeye başlayacak. :D

Dün izledim 2-3 kişinin oynayışını ultiyle %40 hp alıyorlardı bence büyük bir nerf yiyecek çünkü forum eleştirmeye başlayacak. :D

ben de bugün karşılaştım, rankedta karşı takımdaydı, ultisi harbiden pis gömüyor. ama pek dayanıklı da değil, zhaoyla bi atlıyorum üstüne, pat küt:D

Geri