• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Char HP-MP Bar (Tüm Versiyonlara Uyumludur)

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
maxigamebanner1.png

HP ve MP barın görünümü

charhpmpox1.png

İndirme Linki

Rar lı dosyamızı masaüstüne çıkartıyoruz.Pk2 Editör proğramını çalıştırıyoruz.Sol üstten File butaonuna tıklıyoruz ve media.pk2 dosyamızı seçiyoruz Select Folder'den yüklediğiniz media dosyalarının bulunduğu klasörü seçiyoruz son olarak Import butonuna tıklıyoruz ve proğram dosyaları media.pk2 nin içine yolluyor ve oyuna giriyoruz ve oyunda yeni bir hp-mp barımız oluyor.

Not:Media.pk2 nin yedeğini mutlaka alın

ALINTI DEĞİLDİR

Moderatörün son düzenlenenleri:
Pek güzel değilmiş.Ama yinede Paylaştığın için Teşekkürler.Beğenenler olabilir.

agaaaaa bu oyunda lvl yazan yerdeki hp mp barı deiştirmio oyuna girken çarımızı seçip start dediğimiz yerdeki hp mp barı deiştirio bi denede öle upload et kopyala yapıştır bu

agaaaaa bu oyunda lvl yazan yerdeki hp mp barı deiştirmio oyuna girken çarımızı seçip start dediğimiz yerdeki hp mp barı deiştirio bi denede öle upload et kopyala yapıştır bu

birincisi bu kopyala yapıştır değil

ikincisi ben bunu yaparken toplu halde yaptığım için dosyalar karışmış media nın içinde bir yığın içinde hp ve mp geçen isim var yanlış dosyaları almışım en kısa zamanda ilgilenecem :'(

birincisi bu kopyala yapıştır değil

ikincisi ben bunu yaparken toplu halde yaptığım için dosyalar karışmış media nın içinde bir yığın içinde hp ve mp geçen isim var yanlış dosyaları almışım en kısa zamanda ilgilenecem :'(

saol knka bnde sroya ii bi edit yapıorum

hehe komik:D:D bunun oyun icinde görünenni ypabalirsen cok sevnirim şimdiden teşşekürler!

Geri