• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Char

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan nitrojen7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

nitrojen7

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Nis 2015
Puanı
0
Selam arkadaşlar. Bundan yaklaşık kaç sene olduğu bilinmez bu siteden birine char satacaktım. 119 level rogue/bard adı NitrojeN server Eldorado > Cetus > Hades. Tabi satarken dolandırıldım iyi niyet oldu. Sonra ban yedi alan kişi. Ben o sıra oyunu bıraktım uzun bi süre. Fakat arada ve şimdi de rev6da char gözükmüyor ismini mi değiştirdi bilmiyorum ama silmiş olacağını aklıma getirmek istemiyorum. Charı id'den oyuna deniyorum oyunda da değil. Açıkçası charın manevi değeri vardı ve leveli iyiydi. Şu an charı herhangi bir şekilde şifre/mail yoluyla alabilir veya hack'leyebilir miyiz?
Belki de dolandıran kişi hala burdadır kim bilir

Üyeliğin hangi mail adresine bağlı olduğundan emin olman gerekir. (Mesela: nitrojen7@outlook.com.tr)
Bu adresten emin olduktan sonra yine o adrese erişimin mümkün değilse; karakteri geri alamazsın.

Geri