• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Chat sitesi hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan onurgs59
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
Merhaba arkadaşlar
Connected2.me - Ribony.com
Tarzında chat sitesi açacağız. Diğer sitelerde olmayan veya olmasını istediğiniz özellikleri belirterek fikir verirseniz çok memnun olurum. Aklınıza gelen şeyler varsa yazmanızı rica ediyorum. Ayrıca sitenin ismi hakkında da öneride bulunmanız çok makbule geçer.

İyi forumlar :)

Son düzenleme:
En çok beğeni alan, en çok takipçiye sahip profiller için rank sistemi olabilir.O sıralamaya göre de X Chat sitesisin. O kişinin profiline gidildiğinde 'X Chat Sitesinin' favorisidir. Tarzında rütbeler olabilir. İsim olarakta sentmenumber.com geldi aklıma sırf millet merakından gelir zaten isim yüzünden. :D

En çok beğeni alan, en çok takipçiye sahip profiller için rank sistemi olabilir.O sıralamaya göre de X Chat sitesisin. O kişinin profiline gidildiğinde 'X Chat Sitesinin' favorisidir. Tarzında rütbeler olabilir. İsim olarakta sentmenumber.com geldi aklıma sırf millet merakından gelir zaten isim yüzünden. :D

En çok beğeni ve günün popüleri tarzı bişey yapıyorduk zaten ama rank sistemi olabilir belki bunu düşünelim bi :) Eyvallah kardeşim

Görünmezlik seçeneği olsun herkes bilmesin online olup olmadığımızı

Ufak kolay oyunlar ekleyebilirsiniz pek mümkün müdür bilmiyorum. Şöyle bir örnek veriyim ' birgün arkadaşla görüntülü görüşüyoruz dart varmış uygulama içinde. Bir oturduk darta 1 saat oynamışız. ' yani sizde chat kullanıcılarınızın karşılıklı dart ne biliyim dama tarzı kolay oyunlarla online kalmalarını sağlayabilirsiniz

Ufak kolay oyunlar ekleyebilirsiniz pek mümkün müdür bilmiyorum. Şöyle bir örnek veriyim ' birgün arkadaşla görüntülü görüşüyoruz dart varmış uygulama içinde. Bir oturduk darta 1 saat oynamışız. ' yani sizde chat kullanıcılarınızın karşılıklı dart ne biliyim dama tarzı kolay oyunlarla online kalmalarını sağlayabilirsiniz

Güzel düşünce fakat başlangıç için daha çok chat veya ekrana odaklı özellikler düşünmekteyiz. Ancak fikrinizi beğendim gerçekten belki ilerde böyle bir şey yapılabilir. Başlangıç basit olacağından şimdilik not ettim ilerde inşallah . Teşekkürler :)

+ Fikri olan varsa proje geliştirme aşamasında.

// Eklenen özellikler

Profiline Bakanları Görme
Profilini Beğenenleri Görme
Arkadaş Olarak Ekleme

Yakında beta olarak açacağız yorumunuzu esirgemeyin lütfen fikir lazım MaxiGame ailesi :)

Görüntülü ve sesli konuşma olabilir. Facebook'daki gibi grup kurup sohbete arkadaşları ekleyebilme , sohbet pencerisini temizle, sonra arşivleme gibi..

Görüntülü ve sesli konuşma olabilir. Facebook'daki gibi grup kurup sohbete arkadaşları ekleyebilme , sohbet pencerisini temizle, sonra arşivleme gibi..
Maşallah bu biraz fazla olmadı mı :) Amacın dışında sanki daha çok omegle tarzı sitelere kaçıyor dediğin.

EskidenMessengerdaYapıyordukBunuBenceGayetGüzelOlabilir.
Ayrıca messengerda ekrana şekiller çizebiliyorduk titreşim gönderebiliyorduk animasyon gönderiyorduk bunlarda olabilir. :)

Geri