• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Cheat key failure

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan likev1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

likev1

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
5
Merhaba vsro kurdum ama makeitem calismiyor \ sag altta cheat key faulure yaziyor?

yanlış yazıyorsunuzdurr enbaşa /MAKEITEM ITEM_CH_TBLADE_08_C_RARE 6 bu kodu kopyala yapıstır yapıp deneyın ve sro_vt_accounttan karaktere gm yetkısı verdıgınızı dogrulayn

yanlış yazıyorsunuzdurr enbaşa /MAKEITEM ITEM_CH_TBLADE_08_C_RARE 6 bu kodu kopyala yapıstır yapıp deneyın ve sro_vt_accounttan karaktere gm yetkısı verdıgınızı dogrulayn
Hocam bir GM helperdan kod alarak yaptım, itemi aldım elime ama moba saldırır saldırmaz oyundan atıyor. Bu nasıl oluyor? İtem sanırım mediapk2 gibi bazı dosyalarda olmadığı içinde olabilir, 1lv silahla attack yapabiliyor çünkü. 101 Lv nova ile olmuyor. Teamwiaver varsa ve müsaitseniz acaba servere kısaca bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
belki sılahın refobjcommonda typesıyle felan oynanmıstır

----------

valla bı bakayımda pek umıtlenme bence :D ver özeldn

Hocam bir GM helperdan kod alarak yaptım, itemi aldım elime ama moba saldırır saldırmaz oyundan atıyor. Bu nasıl oluyor? İtem sanırım mediapk2 gibi bazı dosyalarda olmadığı içinde olabilir, 1lv silahla attack yapabiliyor çünkü. 101 Lv nova ile olmuyor. Teamwiaver varsa ve müsaitseniz acaba servere kısaca bakabilir misiniz?

Net bilgim yok ama sendeki problem kesinlkle medai.pk2 deki item eksikliginden kaynaklaniyor olamz oyle olsa itemi eline aldigin an client crash olur

Bnde ilk defa duydum hatayi cozuldugunde paylasirsan sevinirim:'(

Net bilgim yok ama sendeki problem kesinlkle medai.pk2 deki item eksikliginden kaynaklaniyor olamz oyle olsa itemi eline aldigin an client crash olur

Bnde ilk defa duydum hatayi cozuldugunde paylasirsan sevinirim:'(
Hocam şuanda düzeldi ama nasıl düzeldi bilmiyorum, önceden launcherden bile girebiliyordum şimdi sadece loader. Bir şeyler kurcaladım db sildim yükledim felan filan sonra çalıştı :D

Hocam şuanda düzeldi ama nasıl düzeldi bilmiyorum, önceden launcherden bile girebiliyordum şimdi sadece loader. Bir şeyler kurcaladım db sildim yükledim felan filan sonra çalıştı :D

eğer db yı silip tekrar restore ettikten sonra düzeldiyse büyük ihtimal db da sıkıntı yani sql restore ederken hata oluşmuş eksik yüklenmiştir.
bende de skill uplarken oluyordu :D tüm skiller de sağ tarafa gelince client crah (örn. 6 lı combo skilinin üzerine gelince) db silip tekrar restore edince düzelmişti :D yani senin problem demekki db restoresinde oluşmuş

Geri