• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Chinese Bot v1004 Elite Silkroad

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TheOxide
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TheOxide

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Ara 2010
Puanı
4
Arkadaşlar Elite Silkroad Private Server'da çalışan bir bot buldum.
İtemleri topluyor mobları holy bottan daha hızlı bi şekilde kesiyor
Ama çince, program çevirmeyi bilen varsa yardım ederse sevinirim...

Zor görünüyo ama ayarlaması kolay :)

Anlatımı içinde

Resimler:

İndirmerk için buraya tıklayın.

To view Virustotal results click .here. *Can't upload there atm, please some upload it, i will try to upload asap again.*

PS: Güvenmeyen kullanmasın aratsın taratsın iyi tatiller :)

Konuyu Onayladım . Bu Bot Tanıdık geliyor Csro damı görmüştüm ? SunWorld demi onu bilmiyorum.

TheOxide Brom Msn ben benimle görüş İnglizceye çevirebiliriz gibi duruyor...

Ayrıca bot proxy olmadan çalışmıyor kanımca içindeki doc dosyasında kullanabilmek için ip adresi olarak devamlı proxy göstermişler işin gücün yoksa proxy ara ama bunun yerine proxyleri local hosttan transfer edersek kolay olucaktır Çeviri yi ben yaparım bottaki ve docdakileri :)

Son düzenleme:
Eskiden ECSRO,MYSRO,SJSRO 'da bi bot vardı ona benziyo :)

28i3i1s.jpg

1.Game Account
2.Server Seçiniz
3.Kullanacağınız Proxy Tipi(socks5 veya İp port)
4.İp Adress Proxy İçin
5 ile 6 yı daha çözemedim

Kullanmak isteyen arkadaşlar için en kolay proxy yöntemi sıkıntı çekmezsiniz

1.Vidalia Yı indiirn
2.İp kısmına 127.0.0.1 Port kısmına 8118 Yazın
3.Botu başlatın

Bu program sayesinde otomatik proxy atayabilir filtreli bir şekilde crackli gibi kullanabilirsiniz...

(Exe ile dll den çeviririz diyordum ancak sibibot gibi bununda dll ve exe si packetlenmiş.Not defteri ile yapmak lazım sibideki gibi :D ILS bota kurban)

Alıntı yapılan site yazılsa daha iyi olur gibi kaynak gösterilebilir yani orası

kaynak alabilir miyiz diyosunuz çinli arkadaşımdan buldum epvpde de paylaşan benim dikkatli bakarsanız. hızlı çalışıyor otomatik parti falan yapıyor ama loop özelliği yok malesef

ya bylr bn bı bot kullanamıyom ILS botta start dyorum Botta Dısconnet yazıyo bu botu actm sro_clientte Dısconnet server gelıyo duız acarsam gelıyo anca oyun :D ne yapmalıyım ya daha dun format attm yksa gene aytrdmda

Geri