• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Christmas'a Hazırmıyız beylerrrrrrrrrrrr !

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
w22xn.jpg

Lanet olası tekelde binboa felan yoktu sadece istanblue vardı :(

elma suyumu olum boşuna vodka fişne demiyorlar ne biçim christimascısın sen bu arada we are readyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy for christimas :D

Dostum forumda çok mesajını okudum okadar param var youtubeden kırdım parayı diyon gidip istanblue içiyon :)
Fiski içsene ya fotka nedir :D
olmasada paramız yılbaşında içtiğimiz içki tekila :D

sigara paketlerinin zararlarını gösteren tarafını göstermişsin resimde :) birkez daha dedim iyi ki hiç içmedim içmiyorum

Dostum forumda çok mesajını okudum okadar param var youtubeden kırdım parayı diyon gidip istanblue içiyon :)
Fiski içsene ya fotka nedir :D
olmasada paramız yılbaşında içtiğimiz içki tekila :D

Eskiden viskiyi severdim geçen yıl başı 35 lik jack aldım midemi yaktı rezillik. Tekilaya bi ısınamadım konyak alacaktım ulan dedim bildiğimizi içek.Dedim 35 lik binboa varmı yok bunlar var dedi istanblue+bazuka ulan dedim ver istanblue ver :D yoksa... :D Rakı alacaktım onunda mezesi bilmem neyi çok zahmetli en temizi vodka+bira :D
sigara paketlerinin zararlarını gösteren tarafını göstermişsin resimde :) birkez daha dedim iyi ki hiç içmedim içmiyorum
3 günlük dünya be :D

başka tekelmi yok dağ başındamısın :D
ben olsam geri veriridim içilmez oooo :D

Geri