• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Chrome Hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Mr Payne
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Mr Payne

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
5 Tem 2009
Puanı
65
Son günlerde çok yaşıyorum bu durumu, şimdi de geldi başıma.

Chrome'ye tıklıyorum, açmıyor beyler. Çoğu programda hata veriyor zaten exeler silinmiş yine. Ne olduysa artık.

Sistem geri yükleme yapacağım fakat, torrentten oyun inmekte, herhangi bir etkisi olur mu?

Yükleyici ile Chrome yüklenmiyor, Denetim masasından da kaldırılmıyor. Explorer'den yazıyorum. :(

Sitem geri yükleme sistem dosyalarınız yedeklediğiniz tarihi cağırır.Özel dosyalarınıza bi zarar vermez.
Tabi chrome dosyalarında geri çağırmaz.

Sitem geri yükleme sistem dosyalarınız yedeklediğiniz tarihi cağırır.Özel dosyalarınıza bi zarar vermez.
Tabi chrome dosyalarında geri çağırmaz.
1 Gün öncesine geri aldım, torrent hata verdi kontrol ettiriyorum.

Chrome dosyalarını geri çağırmışa benziyor hocam, çalışıyor. :)

Bi aralar arkadaşımın bilgisayarada böyle exeleri silen bir virüs girmişti tam bir illet zar zor hallettim combo fix falandı filandi derken formatsız dosyaları filan kurtadık cillop gibi oldu :D allah sabır versin

Bi aralar arkadaşımın bilgisayarada böyle exeleri silen bir virüs girmişti tam bir illet zar zor hallettim combo fix falandı filandi derken formatsız dosyaları filan kurtadık cillop gibi oldu :D allah sabır versin
Combofixten tövbe ettim bu durumda. Bütün exeleri siliyor. :D Düzelecek zamanla, inşallah :D

Benim bilgisayarımada bir ara böyle illet virüs bulaşmıştı. Tarayıcı .exelerini siliyordu.

.eml virüsü, anlaşıldı. :) Fixnimda ile tarıyorum bakalım ne olacak.

Geri