• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ciddi bir sorunum var

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
büyük bir firmada bilgi işlemde stajer olarak işe başladım sorumun şu ki başımdaki 2 tane mühendis var notumu vercek olan oldukça aksi bir tip bana gelir gelmez bir ton ayar çekti bilgisayar bakımları senden sorumlu format işleriyle sen uraşıcaksın bir lafı tekrar tekrar anlatmıcam 1 kerede anladın anladın almassan 2.yi sormayı düşünme bile ben arkamı döndüğümde işleri kontrol edebilcek birisini arıyoruz verdiğim işin normal süresinden 5 dakika fazlasını kabul etmem veririm notunu dedi neyse lafı fazla uzatmayım pazartesi 3 tane laptop gelcek formatlanmaya programların isimleri alınacak tamam kurulucak oda tamam disk yedekleri alıncak oda tamam yazıcılar tanıtılcak oda tamamda driverların herhangibir yedeği diski yokmuş tek tek el ile bulacaksın dendi bana okulda cracklenmiş bir programla dogrudan yedeklerini aldırıyolardı setup olarak otomatik kuruluyodu driverlar bu programı kullanabilirmiyim dediğimde saçmalama herhangibir yardımcı program kullanamassın heleki cracklenmiş program kesinlikle kullanamassın cezası çok büyük altından kalkamassın dediler gerçekten gözüm korktu açıkcası ben nasıl bulucam bu driverları 1 laptop için 1 saate yakın bir zaman vericem dendi diskle kurarken bile 15 dakikada kuruluyo ben bunları tek tek nasıl bulucam yardımınız lazım cidden büyük sıkıntıdayım

Staja gitme , seneye yaparsın böyle bir imkanın varsa eğer bırak iptal etsinler stajını bari kafan rahat olur :D

Kısaca stajını yaksın 1 senesi boşa gitsin diyorsun..bravo
Meslek lisesi okuyan arkadaşlar bilir mesela 100 saat staj yapman gerekir seneyede 200 saat toplam 300 bunu yapmak zorundasın , eğer bu sene 100 saatini yapmazsan seneye toplam kesinlikle 300 ü yapman lazım ki diplamayı alabilesin..Yani giden boşa 1 sene olmaz bilmem anlayabildinmi

aygıt yöneticisinden aygıtın tanımını aratıyorum bir sürü driver cikiyo indiriyorum denemek için ama hiç biri uymuyo evdekinde ünlem var hala. şişcem resmen pazartesi günü soruda sorulmuyo adama ters ters bakıyo böyle kendini beğenmiş yaraktık tip insanlar varya öyle bişey sanırsın şirket sahibi allahsız

Artist, egosu yüksek, mühendis olmuşta adam olamamış. :D Bende sevmem öylelerini, düzgünce insan gibi anlat. Mahkemeye vereceksin bunlarıda neyse. :D

Dediğini hala anlamış değilim, el ile çok zor birşey. Allah bilir İşletim Sistemleri bile korsandır onların. :D

Artist, egosu yüksek, mühendis olmuşta adam olamamış. :D Bende sevmem öylelerini, düzgünce insan gibi anlat. Mahkemeye vereceksin bunlarıda neyse. :D

Dediğini hala anlamış değilim, el ile çok zor birşey. Allah bilir İşletim Sistemleri bile korsandır onların. :D
masaüstü olsa tamam dicem bir iki driver eksik oluyo bulur kurarsında laptop gelcek hiçbirini bulmuyo tek tek elle nasıl bulcam anlamış değilim bide 1 pc için 1 saat kadar süren var dedi işletim sistemlerine gelince bir oda dolusu windows 7 pro var :D duvara yığmışlar office 2013 xp windows acronis hepsinin üstünde numarası var her pcye ayrı ayrı almışlar samsung zaten firma öyle küçük bir firma değil :D izmirin en büyük bütceli şirketiymiş bir server odası var çakma google data server :D

çalıştır'a "dxdiag" yazınca parçaların adı cıkıyor o adlara göre kendi sitelerinden indirip kurabilirsin

DriverPack Solution bahsini ettigin program. Bununla oto. Driver yazilimlarini yukleyebilirsin

Geri