• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çığlık tüneli, Niagara Şelaleleri-Ontario

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ShockWave
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
79bn7.jpg

Bu tünelin gerçekten de tüyler ürpertici bir hikayesi bulunuyor. Rivayete göre bundan yüzyıl önce tünelin güney çıkışına yakın bir çiflik evi varmış. Bir gece evde yangın çıkmış ve kıyafetleri tutuşan küçük bir kız çocuğu tünele doğru koşmaya başlamış. Bir yandan kıyafetlerinden kurtulmaya çalışan kız tünelin ortasında yere düşmüş ve orada ölmüş. İddiaya göre eğer gece tünelin ortasında dikilip bir kibrit yakarsanız alevi hemen sönüyor ve bir kız çığlığı işitiyorsunuz! ....Dikkatimi Çekti Böyle bir Konu açmak istedim :)

van gölü canavarı gibi bir durum.. Hikaye gerçek olabilir ama orada ateş yakınca ses duymak filan; bilinç altı ile alakalı.. Kişiye böyle şeyleri anlatırsan ve inandırırsan duymasa bile duydum derler..

Duyduğuna değil, gördüğünün yarısına inanacaksın :D

Ben bile inanmakla, inanmamak arasındayım :D Denemek lazım :D

Duymaz ama duymuş gibi olur pisiklojisi bozuldumu duyulur yani duymus gibi olur ama aslında öyle bırsey yoktur bence.

Geri