• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çıkma Teklifi Cümlesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Arkadaşlar, yarın kız arkadaşıma çıkma teklifi edicem.. Bunun için kısa ve öz bir şekilde çıkma teklifi cümlesi bulmam gerekiyor ve yardımınıza ihtiyacım var. :)

Not: Teklifi kabul edicek ama en azından güzel bir cümle söylemek istiyorum.

Benim olur musun, sevgilim olur musun ?

ya da zaten kabul edecek dersen

Benle çık !

Çıkak? şaka bir yana, Verdiğim değere uygun bir sıfatının olmasını istiyorum , kız arkadaşım(sevgilim) olur musun? diyebilirsin.

İlişkin ciddi değilse o kadarda uğraşmana gerek yok. Ben ciddi düşünmüyorsam ''Senden hoşlanıyorum. Bir kahve içmeye ne dersin?'' diyorum. Gavurun filmlerinden gelen alışkanlık. :pispis

çıkma teklifi değilde konuyu ben senden hoşlanıyorum a getir gerçekten o an içinden geçenleri söyle teklif olarak birşey deme bence
bu yaşta teklif falan olmaz diye düşünüyorum :)
Bi yandanda aklımdan o geçiyor, yani gidip benimle çıkarmısın? gibi kelimeler çocukça geliyor o yüzden burdan bi yardım alayım dedim. Hiç olmadı kendi çabalarımızla basit bi cümle kurar geçeriz. :)

Bu kadar kafa yormaya ne gerek var ya. Otur kendin bir şiir yaz küçük bir kağıda.Bir kırmızı gül bir de beyaz gül al ikisini ayrı ayrı fakat güzel süslü bir şey yaptır. Nasıl vermek istiyorsan yolda yürürken, baş başa otururken vs.. konuş sonra "Senin kadar saf ve güzel bir kıza, kendisi gibi saf ve güzel bir hediye alayım dedim ama bulamadım. Bende saflığı ve güzelliği temsil eden bu beyaz gülü almaya karar verdim." de ardından o sevindirik olacak %100 ve sözüne devam "Sana aşkımı ve sadakatimi nasıl anlatacağımı açıkcası bulamadım. Bunu anlatmak için sana aşkımı simgeleyen bu kırmızı gülü vermek istiyorum. Ve tabii ki bir de gönlümden geçen seni düşünürken karaladığım ufak bir dörtlük..." Sonra hatun şiirini alıp okuyacak ve sana gülen gözlerle bakacak baktığı zaman kızın 1 elini 2 elinle sıkıca tut ve gözlerinin içine bakarak "Benimle çıkar mısın ?" de ama bunu derken sonunda ismini söyle daha etkili mesela "Benimle çıkar mısın Burcu ?" gibi.

Hayatımın kalanında seni istediğim zaman öpebilir miyim? farklı,hoş bi teklif bence :)

teklifi kabul ediceğini biliyosan :D koy ver gitsin naber çıkalımmı de yeter risk yoksa olayı uzatmaya gerek yok :D

Bencede ciddi değilse espirili bir şekilde bu durumu kurtarabilirsin hemde sempatik olur.

Şayet şu şekilde olabilir,ortamı biraz yumuşatıp avm vs bir yerde merdivenleri çıkarken elini uzatıp gözlerine bakarak benimle çıkarmısın diyebilirsin hem komik olur hemde teklifini etmiş olursun bence gayet sempatik.

Yani kasmaya gerek yok hemde ortamı kasmamış olursun.

Erinç beğenir misin ama bilmem ben ayrıldığım kız arkadaşıma aşağıdaki gibi teklif etmiştim çok çok etkilendiğini söylemişti.

Dünya olsam, güneşm olurmusun? Gökyüzü olsam, mavıi rengim olurmusun? Denız olsam dalgalarım olurmusun? Bir beden olsam, canım olurmusun? Bir can olsam, hayatım olurmusun?

Çıkma teklifi etme sana dediğimi yap sonra konuya yaz veya bana ö.m at.%100 Garantili etkileme yöntemi.Bugüne kadar hangi kıza yaptıysam hepsi yedi bunu.

Uygun bi mesafede ol kızla olan mesafen ne az ne de çok olsun, sonra gözlerine bak ve utan yani utanmışsın havası ver ama hiç birşey söyleme bırakın bir kaç saniyeliğine gözleriniz konuşsun.Sana niye bakıyorsun diycek.Onu derken kafanı başka bi yere çevir ve başka bişeye odaklan bişey düşünüyomuş gibi yap o soruya hemen cevap verme biraz heycanlansın ama bunu yaparken ufak bi tebessüm olsun yüzünde sonra ona bak ve bilmek istemezsin dediğini söyle bu onu daha da delirticek.Burda yaaa söyle diycek sana imkanın varsa ellerini tut bak dikkat ama elini değil ellerini ve sonrasında gözlerinin içine bakıp sadece benim ol de olurmusun değil yanlız ol diyceksin.

Benim 6 aylık bi ilişkim var kız arkadaşımla 1 hafta öyle sohbet muhabbet ettim 8. gün yada 9. gündü lafı dolandırmayacam seni seviyorum dedim(bunu sakın yapma)dedi ne çabuk bu işler bende çabuk oluyo dedim şıpsevdisin ozaman dedi bende dedim dene bakalım öylemiyim 7. aya girecez bi kere tartışmadık mutluyuz :D

Geri