• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çıldırıyorum [Galatasaray e-Spor]

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
4ce3bfec73184845a8eac0f95a33137e.jpeg

Galatasaray, League of Legends takımıyla E-spor (Elektronik Oyun Sporları) arenasına girdi. Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı bir performans sergileyen Victorious Ace’in isim değişikliği Riot Games tarafından onaylanarak, takımın Galatasaray adıyla League of Legends (LoL) Şampiyonluk Ligi'nde yer alması resmiyet kazandı.
Galatasaray olarak hızla büyüyen ve gelişen dijital dünyanın sporla buluştuğu E-spor’a büyük önem veriyoruz. Hedefimiz, sarı kırmızı renklerin yarıştığı diğer tüm alanlarda olduğu gibi en üst seviyede mücadele ederek zirvede yer almaktır.
Şu iyi bilinmelidir ki Galatasaray, köklü geçmişinde pek çok alanda örneği olduğu gibi E-spor’un Türkiye’deki gelişiminde de etkin bir rol üstlenecektir. Ülkemizin en büyük ve en genç taraftarına sahip olmanın verdiği dinamizm ve güçlü sponsorlarıyla bu kulvarda da farkını kısa zamanda ortaya koyacaktır.
Galatasaray Esports takımının camiamıza hayırlı olmasını diliyor, kısa zamanda ve kulübe en ufak mali yük getirmeden hayata geçirilen bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.
Kamuoyuna saygılarımızla.
Galatasaray Spor Kulübü

http://galatasaray.org/haber/kulup/aslan-e-spor-dunyasinda-da-kukreyecek/34043

Son bir hafta içerisinde aldığım en mutlu haberlerden birisi diyebilirim e-Spor'da taraftarı olduğum Galatasaray e-Spor Takımına Başarılar Diliyorum.

Sonunda geldi bizim ekip çok sevindim, Victorious Ace'da karakterli bir kulüp açıkcası ve başarılı bir şekilde geldiler. Düzgün transferlerle yukarı da oluruz inşallah.

Beni transfer ederseler şampiyonluk kesin bizde. Şuan tekliflere açığım GS yetkililerine duyurulur :D

Şaka bir yana görmeyi istediğim uzun süredir takibinde olduğum ve sonu güzel biten bir iş oldu. Bundan sonrası da iyi olur umarım.

Geri