• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Çince bilen birisi yardım edebilir mi?

Umuthan55

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Kas 2013
Puanı
1
Arkadaşlar bugün bir Hong Kong lu arkadaş edindim.Bana çince bir not bıraktı.Bunu bana çevirebilirseniz çok mutlu olurum.Meraktan ölebilirim hatta :)

11745353_1058770054134474_4009776290352929441_n.jpg
[/URL] resim yüke[/IMG]

Karalama kağıdına benziyor :whst , şaka bir yana özel bir mesaj olmasın?

Karalama kağıdına benziyor :whst , şaka bir yana özel bir mesaj olmasın?

Evet 5 arkadaştık hepimize özel bir mesaj yazdığını söyledi.Herkese bir fotoğrafını verip arkalarına da bir takım notlar yazdı.Çok güzel vakitler geçirdik.Umarım güzel şeyler yazmıştır :D

ben biliyorum diyorki arkadaş size bir acısını paylaşmıs KadınIarın kuaförde saç yıkatma oIayı çok güzeI. Arkaya yasIanıp keyfini çıkarıyoyoIar. Berber bizim kafamızı Iavaboya sokuyor nefes aIamıyoruz Ian. demiş en alttada eskiden boylemiydi demiş

ben biliyorum diyorki arkadaş size bir acısını paylaşmıs KadınIarın kuaförde saç yıkatma oIayı çok güzeI. Arkaya yasIanıp keyfini çıkarıyoyoIar. Berber bizim kafamızı Iavaboya sokuyor nefes aIamıyoruz Ian. demiş en alttada eskiden boylemiydi demiş
,

Hemen trolleyin zaten :(

Notun altına çizdiği şeye bakılırsa farklı yorumlanabilir. Mesela ben başımı döndürdün gibisinden bir yorumlama yaptım. Tabi ne kadar yakınlaştığına ve cinsiyetine de bağlı bir durum. Erkekse belki topitoptur he? :D

android cihazlarda var mı bilmiyorum ama ios cihazın varsa google çevirinin çek çevir özelliği var metnin resmini çekerek çevirebilirsin :D

arkadaş siz hangi dilde konuşuyordunuz ? ara sor bu ne diye :(

Geri